Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nélkülem mondták ki a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem mondták ki a válást elsőre. Mit tegyek, hogy legyen tárgyalás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Komolyan te szelektíven olvasol vagy mi?!


Le van írva kb 5x a JOGI lehetőségek tárháza.

2011. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Már nagyon sokan válaszoltak a kérdésedre!

Elolvastad?

2011. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Sokra nem jutottam, pedig reményteljesen fordultam kérdésemmel hozzátok, srácok. Köszönöm a "nagyon sok hozzászólást", köszönöm, akinek pozitív hozzáállása volt, ám támogató, bátorító egy sem, persze nem vártam, hogy paragrafusokkal legyen alátámasztva, azért köszönöm és azoknak is akik úgy szóltak hozzá mint a vak varjú meg a félszemű holló, azok vessenek magukra, nem irigylem őket, cudar az életük .
2011. márc. 11. 08:26
 34/44 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, srácok, csak nem akart nyiltan válaszolni erre a kérdésre:

"Te olvasod is, amit neked irnak, vagy csak a magad kis álomvilágában élsz??? "

De azért asszem mindenki értette a választ...

2011. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
82%
D: Vajon a kérdező miért nem akar válni? Mert így nem lesz, aki mos, főz, takarít rá, a többi "ellátásról" nem is beszélve. És most el kellene indulnia "kiudvarolni" a pótfeleséget, de ahhoz idő, meg modor, meg esetleg személyiség változás stb. És ha össze is jön neki egy olyan új kapcsolat,aki arra érdemesnek fogja tartani őt, akkor is idő, mire összeköltöznek, és ismét lesz neki "ingyenes" háztartási alkalmazottja és olyan barátnője, akinek már nem kell udvarolni, nem kell utána járni, bármikor "kéznél" lesz.
2011. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Figyelj! Azért nem érkezett számodra pozitív válasz, mert olyan megoldás nem létezik. Ha a feleséged el akar válni, akkor el is fog válni, a te nem akarásod nem kényszerítheti a jog szerint sem arra, hogy veled éljen élete végéig. Sajnálom hidd el, de ez van.
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező kezdesz megijeszteni. Úgy viselkedsz mint egy pszichés eset. Nagyon remélem, hogy nem vagy az és felnőtt ember módjára megérted hogy vége.

Jogilag nem tudod magad mellé kényszeríteni az asszonyt. Türelemmel, szeretettel, odafigyeléssel, törődéssel talán.

2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Minden értek, köszönöm szépen, érdemben semmi. Mit is reméltem ? Szakmai választ egy kérdésre: - tedd ezt és ezt ekkor akkor azért mert, helyette érkeztek a személytelen beszólások olyanoktól akiknek siralmas a helyzetük (volt, van és lesz). Nekik küldöm e dalt (mosoly)


http://www.youtube.com/watch?v=x_c_HQa2-f0&feature=related

2011. márc. 13. 07:33
 39/44 anonim ***** válasza:

B+ kérdező én erre már nem tudok mit mondani.

Ha nem kaptál LEGALÁBB 10 PUSZTÁN SZAKMAI, amúgy teljesen egybehangzó választ akkor egyet sem...

Ha ez nem jutott el hozzád akkor komoly gondjaid vannak.

2011. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nos, en meg ugyse valaszoltam, megteszem. 15 napon belul tudsz fellebbezni. Pont. Ha ezt nem erted, akkor menj a jogi forumra es ott tedd fel a kerdesed, garantaltan szaraz anyagot kapsz, paragrafusokkal alatamasztva. Most jo a magan velemeny, en az asszony helyeben tavoltartasit is kernek...
2011. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!