Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nélkülem mondták ki a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem mondták ki a válást elsőre. Mit tegyek, hogy legyen tárgyalás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Igen ritka dolog az, ha egy asszony, a minden tekintetben kielégítő férjétől el akar válni. Te mi rosszat követtél el?
2011. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Lediplomázott mellettem, most 46 éves és míg Hollandiában dolgoztam, összeakadt egy 58 éves autószerelővel. Öt évig udvaroltam neki és ez idő alatt próbálkozott másnál, de mindig visszasírta magát, amikor nekem "jól ment mással".

A megkérdezettek 95%figyelmeztetett, megint ez lesz, ha nem is most 2-3 éven belül. Megelőzném, mert többet nincs "pardon", én 50 vagyok, az idő telik. A fiam is szeretné.

2011. márc. 9. 20:33
 13/44 anonim ***** válasza:
De még mindig derült ki hogy miért nem akarsz elválni ha ő viszont akar?kényszeríted hogy éljen veled?
2011. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elnézést nekem megválaszolatlan kérdésem volna, ami igen égető számomra,32 év együttlét után, mivel én egy életre házasodtam - SZERELEMBŐL, tehát: Mit tegyek, hogy legyen tárgyalás?-
2011. márc. 9. 20:41
 15/44 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam a kérdésedre már:Semmit!

A válás napjától számított 15 napon belül fellebbezhetsz,de utána úgyis elkell válnod mert az exfeleséged nem akar veled élni.

Jobb ha minnél előbb továbblépsz!

2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

A II. fok milyen döntést hozhat, vissza az I.-re és tárgyalás, mivel nem volt egy sem ?

Vannak kivételek, amikor mégis el állnak a keresettől, azt mondják, baj ha az enyém is ilyen lenne ?

2011. márc. 9. 21:23
 17/44 anonim ***** válasza:
Szerintem a válásnál nincsenek kivételek. Ha az egyik fél válni akar, akkor ki is mondják a válást.
2011. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Ha ő el akar válni a bíróságot nem fogja érdekelni, hogy te nem akarsz. Akkor is elválasztanak. Az már rég elmúlt, hogy csak akkor lehetett válni ha mindketten beleegyeztek.
2011. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

20.10-es vagyok! Valóban úgy néz ki, hogy már "jogilag" nem sok lehetőséged maradt. Másrészt: aki menni akar, azt egyrészt úgysem tudod visszatartani (és akkor is "eljárna", ha fizikailag veled marad), másrészt minek is tartanál magad mellett olyat, aki téged nem szeret? Ez számodra megalázó.


De ne feledd: az élet már számtalanszor produkált olyan helyzetet, hogy a házaspár elvált, és néhány hónap, vagy év eltelte után a "menni akaró" rájött, hogy mégiscsak tévedés volt elmennie, és ismét helyrejött a kapcsolatuk, sőt jobb lett, mint korábban.


Most próbáld meg elfogadni ezt a helyzetet, de ne omolj össze. Valahol, valaki talán azt várja, mikor jelensz meg az életében, és mikor lehettek végre együtt valóban boldogok?

2011. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Ha több évig külön éltél tőle, és ő logikusan el akar válni, akkor nem értem, hogy miért akarod visszacsinálni a dolgot. Ezen nem most kellett volna elgondolkodni, hanem amikoör kimentél külföldre évekre.

Törődj bele és keress egy másik nőt. Ne akard még jobban tönkretenni az exed életét.

2011. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!