Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nélkülem mondták ki a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem mondták ki a válást elsőre. Mit tegyek, hogy legyen tárgyalás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:05
1 2 3 4 5
 1/44 Ildegonda ***** válasza:
71%
Kicsit bővebben, ha kérhetném
2011. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
66%
Kapnod kell róla írásban "végzést" vagy "határozatot". Abban benne kell, hogy legyen 15 napos fellebbezési lehetőség. Mindenesetre azért kérj tanácsot egy válóperes ügyvédtől. Ha nyomós okod van rá, akkor megéri.
2011. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Ha már kimondták, akkor annyi...nem?

Miért nem voltál ott a tárgyaláson?

2011. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
A Bíróság két ajánlott levelet küldött ki, amiről nem volt tudomásom, ám a harmadik ami simánérkezett tartalmazta a "kézbesítettnek tekintett" iratot, majd balesetet szenvedtem, ezért nem tudtam jelen lenni, az első tárgyaláson, van orvosi igazolás.Fontos-nem akarok válni nejemtől, milyen biztos jogi lehetőségek vannak ? Február 22.-én volt a tárgyalás és ítélet.
2011. márc. 9. 20:20
 5/44 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyszer az egyik fél válni akar akkor minek ellenkezel???????

Úristen!

2011. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyan esetről, amikor az első tárgyaláson kimondták volna a válást. Miért nem mentetted ki magadat a tárgyalás előtt, akkor elnapolták volna. Egyébként miért akarod visszacsinálni? Szerinted van még esély arra, hogy rendbe hozzátok a házasságotokat?
2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de véleményem szerint, aki menni akar, azt el kell engedni.
2011. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
72%

Írta hogy nem az első tárgyalás volt csak nem kapta meg a leveleket...szóval 3. tárgyalás volt.

Elváltatok!

15 napon belül fellebezhetsz de ne tedd mert nem kellesz a feleségednek és ez a ragaszkodás olyasvalakihez aki nem akar téged szánalmas!

2011. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőn is kimondhatják ha nincs gyerek. Akkor van két kör ha gyerek is van.

Igaza van a többieknek. Aki menni akar, azt el kell engedni.

Egyébként meg nem szükséges, hogy ott legyél, kimondják simán.

Ezt már vissza sem lehet csinálni.

2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
És mi jó lenne ebben? Ha ott lettél volna, akkor is kimondják a válást, max a 2. tárgyaláson csak több a perköltség...
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!