Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a Lányom nem akarja akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Lányom nem akarja akkor is muszáj? Hogyan tudnám megvédeni?

Figyelt kérdés

Kb.1 éve ment tönkre a kapcsolatunk,alkohol,játékgép problémák miatt,sőt az arcomba vágta hogy nem egyszer megcsalt,már akkor is mikor közös gyermekünket hordtam a szívem alatt.Többször bántalmazott,kimaradozott,csak a haverok és a kocsma volt a fontos.

Most 9 éves a kislányom.

Novemberben volt utoljára az apja érte,azóta se Télapókor,se Karácsonykor egy telefont sem eresztett meg.

Múlt héten telefonált hogy elvinné a Kislányt,de nem akar menni a gyermekem az apjához.

Viszont nem meri megmondani neki,fél tőle!

Hibásnak érzem magam,mert olyan dolgokon mentünk keresztül,illetve látott a Lányom amit nem szabadott volna!

Végre sikerült kilépnem ebből a kapcsolatból,mégis itt az újabb probléma!


2011. márc. 4. 15:55
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem voltunk össze házasodva.Nincs bírósági végzés sem a láthatásról.


Fél tőle,mert azt látta sajnos,hogy engem bánt az apja.Tele van rossz emlékekkel.Attól fél hogy őt is bántja.Mikor végett vetettem ennek az egésznek akkor rendőri segítség kellett,de elszúrtam mert nem tettem feljelentést.

2011. márc. 4. 16:23
 12/33 anonim ***** válasza:
73%

"Ha a gyerekem nem akar az apjával lenni, akkor nem lesz az apjával. Ilyen egyszerű"


Ez pont hogy nem ilyen egyszerű. A gyereknek ebbe nincs beleszólása 14 éves koráig. Tetszik neki, nem tetszik neki, menni kell. A gondozó szülő kötelessége elengedni, átadni a láthatásra.

Ha ez nem tetszik valami miatt, akkor a bíróságon kell kezdeményeznie a gondozó szülőnek a láthatás újraszabályozását.

2011. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

Akkor pedig az apja bármikor elviheti, hiszen elméletben közösen gyakoroljátok a felügyeleti jogot.

Irány a bíróság egy Gyermekelhelyezési kérelemmel, amiben kérd hogy amellett, hogy nálad helyezzék el a gyermeket hivatalosan is, szabályozzák a láthatást.

2011. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
38%

Lehet hogy egy próbát megérne.

Szerintem egyszer vedd rá hogy egy kicsit találkozzon vele.

Apaként más az ember,mint férjként.

2011. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Már volt háromszor az apjánál.

Ebből kétszer ott hagyta idegenekre,mert fontos "bulizni valója" volt az új kapcsolatával.

A harmadik esetben figyelnie kellett az új barátnő fiára,magyarul ingyen dadus kellett.

2011. márc. 4. 16:46
 16/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem voltatok házasok, és nincs bírósági határozat a láthatásról, akkor szerintem ne menjen a gyerek, és kész.

Gratulálok, hogy kiléptél egy bántalmazó kapcsolatból, erős vagy!!!

2011. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

szerintem találj ki valamit h nem tud menni pl:

barátnője szülinapja van megy zsúrra

vagy xy-rokont látogatjuk meg

vagy beteg mondjuk hány vagy pl megfázott (most úgy is járvány van)

vagy ilyesmi...

2011. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Igen,Én is gondoltam erre,de mindig nem találhatok ki kifogást,hogy éppen miért nem jó.

Ez csak átmenetileg megoldás.

2011. márc. 4. 17:03
 19/33 anonim ***** válasza:
12%

Megbántad amit tettél, feloldoztak téged.

Ha nem szeretne menni a kislány, akkor nem fog menni.:)

Erről csakis te döntesz meg ő.


Az ilyen lecsukás dolgokat ne törődj. Az emberek agyatlan szüleményei ebben a konkrét témában. Az Isten megjutalmaz ha véded a gyermeked.

2011. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:23

Te egy ilyen - elnézést a kifejezésért - beteg emberre bíznád a gyerekedet?

2011. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!