Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit csináljak? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ez így nagyon rossz! Help!

Figyelt kérdés

A szüleim kb 7 éve elváltak. egy évig még tartottam apukámmal a kapcsolatot de azután olyasmit mondott az anyukámra ami nagoyn szívenütött. (nem káromkodás és nem is sértés. az hoyg mi azt nem mondom inkább el mert rosszul érint a dolog) Azóta megmondtam neki hog ynem szeretnék vele találkozni. Eleinte rosszul vette a dolgot de utánna belenyugodot. Tehát kb 6 éve nem is láttam apukámat. Az utóbi idöben egyre jobban hiányzik. Nagyon jó gyerekkorom van, sosem vertek/vernek, mindent megbeszéllek anyukámmal, nagyon szeretem öt. De haragszom apukámra azért a mondásáért (anyukámra amit mondott) de egyre jobban hiányzik. Nemtudom hoyg ö-e vagy az a "régi életem" de elég szörnyű. Minden nap azt látom az osztályban is hoyg pl mikor szülöi van mindenki találgat hoyg valyok melyik szülöje megy el meg ilyenek. rosszul esik! Nagyon szeretem anyukámat meg nekem ö a legfontosabb de valahoyg azt az érzést nemtudom elfelejteni. Miért? Segítsetek! 12/L


Ui.: Nem szeretnék apukámmal találkozni!!! Még mindig haragszom rá.


2011. febr. 24. 11:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem kéne ajánd=ek olvass vissza. És mondom! nemtudom hogy mi hiányzik: EGY apa vagy Ő mint apa.
2011. febr. 24. 11:55
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
figyelj miért vársz el segítséget ha azt se tudjuk mi az a mondta? így nem tudjuk eldönteni hogy valójában kinek adjunk igazat?! az én apukám egyszer baltával fenyegetett te meg egy beszólásra vagy ideges?(meg kurv@nak is nevezett lenézte mit csinálok,fenyegetőzik és kb nem érdekli ha létezem mégsem ezekért haragszom rá)
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kicsilány, segítséget szeretnél tőlünk, de úgy igazán nehéz, hogy nem tudjuk mi volt az ami ekkora "törtést" okozott benned. Fogalmazhatsz ködösen, de ez kb olyan mintha mondogatnád, hogy fáj a pocid. Ebből nem tudjuk eldönteni, hogy csak gyomorrontásod vagy netán vakbélgyulladásod van (remélem érted).
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
mondta helyett mondat:)
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
és nem bántani akarlak csak hát mire észrevettem hogy apám milyen szemét anyámmal addigra én olyan korú lehettem mint most te,6 évesen még róla írtam fogalmazást hogy ki a példaképem.Szóval nehéz elhinni hogy egy valós probléma miatt vagy így kiakadva lehet attól félsz hogyha leírod a mondatot mindenki beszól hogy ez nem is olyan nagy cucc
2011. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12:03 asszem mindent megfogalmazott :)
2011. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hát még ha le is írnámn (nem fogom) és azt mondanátok rá hoyg "ez nem nagy cucc!" akkor is! engem rosszul érintett, és (már bocs) de nem nagyon =erdekelne konkrétan az hoyg ti mit gondoltok a mondatról. Nem sértésnek szántam, mert nagyon köszi a válaszokat csak megemlítettem! :)))))
2011. febr. 24. 12:09
 18/26 A kérdező kommentje:
De ha kérhetlek titeket, akor inkább azt mondjátok meg hoyg szerintetek elmúlna ez az érzés ha lenne egy "új" apukám (amit az első válaszoló írt.)
2011. febr. 24. 12:10
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy értjük hogy gyerekként rosszul érintett és ha már 20-on éves leszel rácsapsz a buksidra hogy mekkora idióta voltam:Slehet hogy teljesen félreérthető dolgot hallottál vagy nem is volt sértő csak te érezted annak, a lényeg nem a pótapa csak akkor tudja ezt pótolni benned ha téényleg apaként nevel téged,tehát foglalkozik veled a tanulmányaiddal, játszik veled stb. mert nem attól apa egy apa hogy világra nemzett téged vagy hogy egyáltalán ott van és kész.és hidd el 12 évesen én mindent félreértelmeztem és sértőnek találtam olyat is ami egyáltalán nem volt az azóta is belevörösödök milyen buta voltam:D
2011. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó köszi szépen! :) Normális válsz volt! :)))))))))))))))
2011. febr. 24. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!