Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mert már...

Mit csináljak, mert már nagyon rossz így?

Figyelt kérdés

Ha anyukám elvált ,és neki egy fiú testvére vanaki nekem a nagybátyjám lenne,de úgy érezem hogy ami szükséges lenne belülről csak a nagybátyjám tudná megadni?

a nagybátyám már házas és van egy kislánya aki 1 éves!

Én 10 éves vagyok és lány!


2011. júl. 6. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy anyukád elvált, a nagybátyád még nagybátyád marad. Mi az, amit csak ő tud megadni neked?
2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
belülről tudná megadni azt
2011. júl. 6. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
A válás miatt gondolod, hogy kevesebbet fogsz találkozni vele?
2011. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem írtad le a lényeget
2011. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom Ő olyan apa típus, és most kapaszkodni akarsz valakibe, hogy a szüleid elváltak.

Amit belülről tudna meg adni az meg az érzelmi támogatás lehet! (legalábbis azt hiszem)

Vagy!

Ha azért írod hogy felesége van és gyereke mert esetleg megtetszett Neked mint férfi, az sem baj igazából!

Ilyen idősen mindenkinek van egy olyan példaképe akit később is fog keresni a férfiakban amikor társat választasz magadnak.

Én ennyi idősen apum legjobb barátjának mondtam mindig hogyha felnövök majd Te leszel a férjem... Kb. 50 éves volt akkor! Ez természetes dolog

2011. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy anyukám fiútestvére a nagybátyjám!
2011. júl. 7. 06:57
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt tudjuk, csak azt nem értjük, hogy mi a gondod.
2011. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a baj, hogy abszolút nem írod le, hogy mi az amit a nagybátyádtól elvársz! Mi az amit csak Ő adhat meg? Barátság? Beszélgetés anyáról apáról meg a válásukról vagy mi? Többen is vagyunk itt, hogy tudjunk neked esetleg segíteni (szerintem leginkább anyukák vagyunk mi is, legalábbis én igen!) Ha szeretnéd leírni, hogy mi az amit a nagybátyádtól elvársz akkor tudunk neked tanácsokat adni! Apukáddal sűrűn találkozol?

2011. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
apám 2 éve nem láttam,de nem is akarom.
2011. júl. 8. 06:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj pici lány, de ha nem írod le egyértelműen, hogy mi a baj, akkor sajnos mi nem tudunk segíteni. Fogalmazd meg szépen magadban és írd le.

Tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.:)

2011. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!