Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit csináljak? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ez így nagyon rossz! Help!

Figyelt kérdés

A szüleim kb 7 éve elváltak. egy évig még tartottam apukámmal a kapcsolatot de azután olyasmit mondott az anyukámra ami nagoyn szívenütött. (nem káromkodás és nem is sértés. az hoyg mi azt nem mondom inkább el mert rosszul érint a dolog) Azóta megmondtam neki hog ynem szeretnék vele találkozni. Eleinte rosszul vette a dolgot de utánna belenyugodot. Tehát kb 6 éve nem is láttam apukámat. Az utóbi idöben egyre jobban hiányzik. Nagyon jó gyerekkorom van, sosem vertek/vernek, mindent megbeszéllek anyukámmal, nagyon szeretem öt. De haragszom apukámra azért a mondásáért (anyukámra amit mondott) de egyre jobban hiányzik. Nemtudom hoyg ö-e vagy az a "régi életem" de elég szörnyű. Minden nap azt látom az osztályban is hoyg pl mikor szülöi van mindenki találgat hoyg valyok melyik szülöje megy el meg ilyenek. rosszul esik! Nagyon szeretem anyukámat meg nekem ö a legfontosabb de valahoyg azt az érzést nemtudom elfelejteni. Miért? Segítsetek! 12/L


Ui.: Nem szeretnék apukámmal találkozni!!! Még mindig haragszom rá.


2011. febr. 24. 11:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerezz egy pót apukát. Kérd meg anyukádat, hogy menjen férjhez, vagy nézzél körül a családban. Keresztapa, nagybácsi, unokabátty csak van.
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz vele találkozni, akkor ne találkozz, de akkor ez a helyzet így is marad. Egyébként lehet, hogy átgondolhatnád a dolgot, ugyanis 5-6 éves voltál..min tud egy ekkora gyerek úgy megsértődni? Anyukád uszított ellene? Az is fura, hogy apukád nem küzdött azért, hogy láthasson.
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
79%
Szerintem ne haragudj rá lehet anyukád is mondott olyat apukádra csak nem előtted!És lehet azóta apukád is megbánta!Én a helyedben biztos találkoznék vele mert kiváncsi vagyok mi van vele hogy van!
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Elképzelni nem tudom, mi lehet az, amit mondott, amivel egy 6 éves gyerekből ilyet vált ki.

Mindent meg lehet oldani megfelelő "kibeszéléssel"

Neked is jó lenne, ha a kapcsolatot felvennétek apukáddal, szükségetek van egymásra, és lesz is mindig.

Gondold át, dönts felelősséggel. Bár ez a te korodban még elég nehézkes.

Kár vesztegetni az időt, nehogy ne találjatok vissza egymáshoz.

2011. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát anyukám sohasem uszított ellene. söt! ö szokta mondani hoyg ha akarok akor nyugodtan menjek el hozá meg hoyg ha gondolom akor felhívja nekem apukámat hoyg beszéljek vele meg minden. Szóval nem nem uszít ellene. És nem fogok vele találkozni mert haragszok rá. lehet hoyg 6 évesen, de igen is hallottam hoyg mit mondott és most is ugyanúgy vélekednék mint akkor!
2011. febr. 24. 11:39
 6/26 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes hogy ennyire emlékszel, hogy mit mondtak 6 évesen az anyukádra. Nekem ez picit fura, főleg mert egy 5-6 évesnek még nincs akkor értelme, hogy felfogja a "csúnya" mondásokat. Na mind1.

Szerintem meg ne keseregj, foglald le magadat. Nekem volt apukám mégis olyan mintha nem is lenne. Reggel elment dolgozni, este hazajött és soha nem beszélgettünk. Nem tudta hova járok suliba, kik a barátaim stb. Mert nem érdekelte. Tudom, hogy sz@ar érzés, nekem is sokszor rossz volt, hogy egy csomó osztálytársam milyen jóban van az apukájával, de megráztam magam és túllendültem a dolgon, mert egy idő után felemésztett volna.

2011. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok még van valami. nemhiszem hogy anyira érdeklem öt mivel szülinapomra sohasem küld semmit. Nem várok ajándékot de még csak sms-t sem küld. Meg mikor megtudtuk hoyg tejérzéken yvagyok anyukámnak muszál yvolt felhívnia öt hoyg nem e volt valamilyen betegség az ö családjukba. Nemnagyon emlékszem hoyg mit mondott de vissza sem hívta anyukámat hoyg végülis mi lett az eredmény. Szóval nemhiszem hoyg annuira érdeklem öt.
2011. febr. 24. 11:42
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg fura.

De te kérted, hogy ne találkozzatok. Lehet, csak tiszteletben tartja a kérésedet.

Mindenesetre egy próbát nem érne meg? Mitől van benned ez a nagy ellenállás? Ez is furcsa.

2011. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, te ráztad le, az ajándék meg az odafigyelés azért kéne?


Azt írod, sem sértés, sem káromkodás nem volt az a bizonyos dolog, amit anyukádra mondott. Akkor végképp nem tudom felfogni, mi lehetett az, hogy 6 évesen felfogtad az értelmét, elküldted az apukádat (és ők ezt hagyták..hát szerintem ebben nem egy 6 évesnek kellene döntenie)...


Ha ennyire haragszol rá, meg nem akarsz vele találkozni, akkor ne hiányold azt, hogy figyeljen rád. Te lökted el magadtól, és nem is áll szándékodban változtatni ezen.

2011. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném leírni hoyg mit mondott, de attól ez egy mondattól. Talán ha nem mondta volna meg nekem akkor még ma is jóban lenénk. És valószín↓1 szerintem azért maradt meg így bennem mert nagyon sokat foglalkoztam ele. Jártam pszichológusokhoz is és ott is felemlegették ezt a mondatot szal valósz azért.
2011. febr. 24. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!