Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nem akarok elválni a férjemtől! Mit tegyek?
Még mindig szeretem a férjemet,és nem akarok elválni tőle!1éve vagyunk külön,és ő el akar válni!Van már uj barátnője!Van egy 2éves kisfiúnk is!
Ahhoz képest hogy elakar válni,mégis mindent velem beszél meg!Ha problémája van nekem mondja el!
Mit tehetek hogy visszakapjam őt,anélkül hogy a büszkeségemet is feladnám?Tehát hogy ő akarjon visszajönni hozzám!
Előlre is köszönöm a válaszokat!
És még valami!
3hónapja vannak együtt,és még nem komoly a kapcsolata!
Ez érdekes számomra!
A büszkeséget azért említem,mert a házasság elött is voltak szakításaink,és mindig én adtam fel a büszkeségemet,ő soha nem adott a büszkeségéből semmit,és ez számomra már olyan mintha saját magamat aláznám meg!Azt várom hogy tegyen ő is valamit!
13:52-es vagyok.
Nem feltétlenül csak "kitalálta", hogy a gyereknek jó, ha együtt lát benneteket- ez valóban jó a gyereknek. :)
De ne magyarázz ebbe semmit. A férjed szerintem az őt jól ismerő, neki jót akaró barátot, a gyereke anyját látja benned, és valószínűleg gőze sincs, hogy szeretnéd megpróbálni vele újra.
Másfelől, ha erre rákérdezel, hogy mi a véleménye kettőtökről, akkor ez ki fog derülni. Nem hiszem, hogy egy régi kapcsolatban egy közös gyerekkel ez büszkeség kérdése lenne. Nem árt, ha a saját füleddel hallod, amir rólatok, és amit a barátnőjéről gondol.
A sok veszekedéstől mentünk külön!Sok teher volt a vállunkon!Ő sokat dolgozott,albérletben laktunk,amit fizetni kell!Ettől sok volt az idegeskedés,és ebből születtek a viták,amiről végülis nem mi tehetünk,szerintem!Mindenhol vannak ilyen problémák,nálunk sajnos igy végződött!A fránya pénz!!
De azt tudom hogy még mindig szeret, amit mondot is nekem!7évig voltunk együtt!Sajnos minden összejött!
Az 1 ev alatt mar reg visszamehetett volna hozzatok a ferjed, miert nem mondtad el neki, hogy szereted, es megorulsz nelkule? Miert vartal ennyit vele, miert vartad meg, hogy baratnoje legyen, miert vartad meg, hogy valni akarjon?
Milyen buszkesegrol beszelsz? Ha igazan buszke akartal volna maradni, akkor te beadod a valast a legelejen, akkor amikor elkoltoztetek, jarna a gyerektartas a bankszamladra, es lathatasra vinne az apa a gyereket, de nem tegedet! Mert ugye egyutt szoktatok talalkozni apaval...stb.
Akkor, amikor szetmentetek tehetted volna meg ezt, es gondoltad volna magadban, ok. ezt akartad, engem ugyan nem alazol meg soha tobbet!
Ha igy tettel volna, akkor nem adtad volna fel a buszkesegedet, de igy.....
Ez egy se vele, se nelkule kapcsolat. A legjobb lenne, ha mas varosba, tehat minel messzebbre koltozkodnel a kicsivel, es ott kezdenel uj eletet. Igy konnyebb lenne az uj elet, hiszen nem talalkoznal vele mindig.
A ferjed szerintem nem szeret benneteket elegge, hiszen ha szeretne titeket, akkor mar reg egyutt lennetek ujbol, anyostol messzebb egy masik alberletben, es minden erejevel azon lenne, hogy osszetartsa a csaladjat! Ha szeretne benneteket, akkor most nem akarna valni!
Elhiszem hogy szereted, de ha tovabbra is tartod vele napi szinten a kapcsolatot, csak a sajat magad eletet nehezited meg! Hidd el, igy sokkal nehezebb megszabadulni tole. Tudom, te nem akarsz megszabadulni tole, de o igen.
Es nem csapd be magadat, ne hidd, hogy o igy meg ugy szeret titeket! Ne hazudj magadnak. Legy oszinte magadhoz!
Egyaltalan hogy lehetne igy ujbol egyutt elni, egyszer egyutt, egyszer kulon? Gondolod, ha ujbol osszejonnetek, akkor orokre egyutt maradnatok? Nem. Kezdodnenek a cirkuszok.
Szeresd magadat, szeresd a kicsidet, es kezdj uj eletet a ferjed nelkul!
Utolsó válaszolóval értek egyet, de ebben tanácsot senki nem adhat. Te tudsz válaszolni arra egyedül, hogy a régi viták mi okból nem ismétlődnének meg újra? Arra is tudhatod a választ, hogy most, az új barátnő előkerülésekor jöttél-e rá, hogy szereted, vagy előbb is tudtad...
Nem bántani szeretnélek, csak kérdezek, mert Neked is kérdezned kell magadtól, ha választ akarsz kapni arra, hogyan tovább- ha csak nem meggyőződés nélkül mész "előre"..
Szívesen olvasom a válaszodat- de kicsit kevesebb felkiáltójellel még szívesebben. Bocs, hogy szólok érte, amikor nem tartozik a kérdéshez.:)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!