Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert mulik el a nagy langolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mulik el a nagy langolo szerelem?

Figyelt kérdés
22eves vagyok 2 eve ferjnal es van egy masfel eves kislanyunk. oszinten leirom a tortenetem nektek kerlek segitsetek. ismertem regrol egy ferfit nagyon vagytam arra hogy vele legyek de mar volt baratom nemet mondtam. aztan ujra talakoztunk 3ev utan es fellangolt bennem az a tuz es nem birtam megallni hogy ne keressem hogy ne hivjam hogy ne lassam teljesen megorultem erte. aztan ugy alakultak a dolgok hogy egy estere vele voltam es nem banom pedig kellene szemet vagyok tudom de nem tehetek az erzeseim ellen. a hazassagom nem volt amugysem vmi fenyes veszekedes mindennap elegem lett mar megbeszelni se tudtunk dolgokat nem egyeztunk semmiben a ferjemmel mint ket vadidegen ugy eltunk. annak a ferfinak mindent elmondhattam megertett de a csaladom nem hagynam el soha tisztaban vagyok azzal hogy ha vele lennek elobb utobb elmulna az idill. sokat gondolok ra szeretnek vele lenni de ugyan akkor a ferjem szeretem. miert van ez igy olyan hulye vagyok. oszinte velemenyt kerek mit gondoltok errol?
2011. febr. 14. 20:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ÉS akkor majd összejössz a másik férfival. 2 év házasságba már lesz még egy 1,5 éves gyereked, majd megint feltűnik valaki a múltból...


pffffff



fúj.

2011. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek! ezerszer elmondták már, hogy a gyerekvállalás az egyik, ami képes egy ilyen hullámvölgyet elindítani. De ha a felek kitartanak és dolgoznak a kapcsolaton, akkor túljutnak rajta és minden helyreáll! valamiért csak beleszerettél a férjedbe! az meg, hogy a gyereknek jobb lesz, kamu. ő mindkét szülőjét szereti. nem értem, hogy mi a fenéért kell rögtön az első gondoknál valamit feladni.

és ha most összeállsz ezzel a pasassal, és 3 év múlva ott is elkezdődnek az "elmúlt a pink köd" "sok mindenben vitatkozunk", akkor azt is otthagyod? hova menekülsz? miért nem próbálod inkább megérteni a másik álláspontját, felnőtt módjára. nem kell, hogy mindig az történjen, amit e jónak vélsz, amit te akarsz. néha engedni is lehet. és ha jobb lenne a kapcsolat,a kkor ő is engedne.

a házasságodba fektess energiát, ne a szeretődbe és a vele való álmodozásba! a gyereked megérdemli, hogy mindent elkövess azért, hogy ő az apjával nőhessen fel!

bírom, amikor az anyák és apák boldogsága fontosabb a gyerek boldogságánál, és azzal áltatják magukat, hogy "egy életem van, és a gyereknek is jobb lesz egy másik kapcsolatban boldog szülő". aztán hány olyat látunk, hogy a gyerek szenved a másik szülő hiányától, az őt nevelő szülő partnercseréitől, a partner személyétől, vagy épp attól, hogy az egyedül nevelő szülő tök fáradt és idegbeteg, h előteremtse a feltételeket.

GONDOLKOZZÁL MÁR!

2011. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

10:28


Halvány lila gőzöd sincs róla hogy milyen egy sz*r házasságban felnőni... Nem is mondom tovább, egyszer már leírtam. És az én példám csak egy a sok közül. Csak a közvetlen ismerettségi körömből vagy 4-5 embert tudnék mondani aki hasonlóan belerokkant idegileg a szülei rossz házasságába. De ismerek olyat is akit egyedül nevel az anyja. Tudod mit mondott az egyik? Hogy örül hogy az apja anno lelécelt időben, mert rémisztő hogy mit lát pár ismerőse "családjában". Aért ez is elgondolkoztató.

2011. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

maradjunk annyiban, hogy ez 50-50%. én meg nagyon sok olyan fiatalt ismerek, akik pont attól szenvednek, hogy nincs apjuk-anyjuk a válás óta, és az őt nevelő szülő a másik ellen prédikál, tiszta idegbeteg, van egy olyan partnere, akit a fiatal nem kedvel.

maradjunk annyiban, hogy fele ilyen, fele olyan mint te. kérdező majd eldönti, hogy vajon az ő gyereke hova fog tartozni (ami egyébként kizárólag rajta áll). azért mert nincs már rózsaszín köd, és van egy hullámvölgy, nem biztos, hogy ha értelmes a két fél és amúgy szereti és tiszteli egymást, akkor 1) nem lehet a hullámvölgyből kijönni 2) ne tudnának egymás gyilkolása nélkül együtt élni. Ez csak a két szülőn múlik!

2011. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
abban igazad van, hogy nem kell az első problémánál vagy nézeteltérésnél feladni és elmenekülni. És az is igaz hogy jöhet még ilyen "fellángolás" akármikor. Még azt is meg merném kockáztatni, hogy ez a bizonyos "fellángolás" is az oka, hogy a férjével való problémákat kicsit felfújja. De csak tippelni lehet...
2011. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én láttam otthon közlekedni edényeket bútorokat,apám rugdosta anyámat,engem falhoz vágott,mert zavartuk a tévé nézésben,hálás vagyok hogy anyám lépett...Én is lépnék ha szar lekell húzni nem ülni felette,aztán a gyakorin sírni,hogy megint megvert,megcsalt,megalázott,az ilyen család sokkal inkább csonka,mint ahol egy szülő van...Tudom miről beszélek mert átéltem...Szerinted anyám rosszul döntött maradnia kellett volna?Ha így gondolod te is maradj a férjeddel ha majd jól megrugdos,megcsal lealáz,a gyerekedet falhoz veri.


28N

2011. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

már bocsi 15:05, de ott apád agresszív volt!

a kérdező férje nem az! vagy legalábbis erről nem irt a kérdező. csak egyszerűen "megunta" a férjét. azért ez teljesen más! ilyen helyzetben szerintem igenis áldozatot kell hozni

2011. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én roppant racionális vagyok...Az életem nem azzal fog elmenni hogy a meleg szarban ülök...Ha megunta megunta megoldják vagy tobbáb lépnek ami nemegy nem kell erőltetni,22 évesen ne áldozza fel magát mert igy helyes,igy illik,én is meguntam már pasit,elhagytam,nem tartottam szeretőt meg vibrátort mellette,hanem léptem,találtam hozzám valót azóta 10 éve élek bolodog kapcsoltba ahol nem gondolok sose arra hogy mi lenne ha szeretőt kersnék, meg nem nézegetem más férfiak képét,mert bolodog vagyok a párommal...

A jó kapcsolat alappillérei:szeretet,tisztelet,bizalom,jó kummunikáció,tolerancia,elfogadás,komprumisszumkésszég,jó szex,ha egy is kileng még orvosolható,ha kimozdul,még orvosolható,ha kidől a többi is megy utána

újra lehet épiteni egyszer,de ha megint kidől,szerintem nincs értelme darabokat ragasztgatni,főleg nem 22 évesen,mikor még van ideje boldognak lenni...

2011. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
és úgy hagytad ott a pasijaidat, hogy gyereked is volt tőlük? vagy az még nem volt, meguntad és léptél. ugyanis ez egy kritikus kérdés!
2011. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem volt gyerek de ha lett volna is simán léptem volna a gyerek nem ok hogy áldozati bárányok legyünk,amúgy még most sincs még mert mások gyerekein segítek nincs időm egyenlőre sajártra,párom is hasonlóan gondolkodik szerencsére...Amúgy munkám során látom milyen szépek a gyerek miatt együtt maradó látszatcsaládok,biztos erkörcsöebb szeretözni,meg külön szobában maszturbálni,a gyerekeket büntetni mert boldogtalanok vagyunk,mint hogy gerincesen kilépjünk...Szerintem a gerinces kilépes az erkölcsöseb ,mert senki ne várja el egészséges emberektől hogy megposhadjanak a szarban...
2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!