Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert mulik el a nagy langolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mulik el a nagy langolo szerelem?

Figyelt kérdés
22eves vagyok 2 eve ferjnal es van egy masfel eves kislanyunk. oszinten leirom a tortenetem nektek kerlek segitsetek. ismertem regrol egy ferfit nagyon vagytam arra hogy vele legyek de mar volt baratom nemet mondtam. aztan ujra talakoztunk 3ev utan es fellangolt bennem az a tuz es nem birtam megallni hogy ne keressem hogy ne hivjam hogy ne lassam teljesen megorultem erte. aztan ugy alakultak a dolgok hogy egy estere vele voltam es nem banom pedig kellene szemet vagyok tudom de nem tehetek az erzeseim ellen. a hazassagom nem volt amugysem vmi fenyes veszekedes mindennap elegem lett mar megbeszelni se tudtunk dolgokat nem egyeztunk semmiben a ferjemmel mint ket vadidegen ugy eltunk. annak a ferfinak mindent elmondhattam megertett de a csaladom nem hagynam el soha tisztaban vagyok azzal hogy ha vele lennek elobb utobb elmulna az idill. sokat gondolok ra szeretnek vele lenni de ugyan akkor a ferjem szeretem. miert van ez igy olyan hulye vagyok. oszinte velemenyt kerek mit gondoltok errol?
2011. febr. 14. 20:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Túl korán mentél férjhez. Ennyi.

És ha már így történt, akkor vagy szereted a párod és nem vágyódsz más után vagy pedig kilépsz a házasságból.

2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha más után vágyódsz akkor a házasságodnak kaszáltak.Nem értem miért kell 19 20 évesen férjhez menni...
2011. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

osszetornem a szivet ha elhagynam. es nem akarom hogy az en lanyom is ugy nojon fel mint en hogy nem volt mellettem az

edesapam mert volt kivancsi ram. es ami tortent az biztos hogy a sirig viszem magammal

2011. febr. 14. 21:03
 4/30 A kérdező kommentje:
azert menetm ferjhez mert a szerelem elvette az eszemet!!!!!!!! istenem de hulye voltam
2011. febr. 14. 21:05
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint élsz egy rossz kapcsolatban életed végéig, bizonygatva magadnak, hogy jajj szegén férjem, jajj szegény gyerek, jajj szegény én, de jobb így mindenkinek?! Nem az apja nem kíváncsi a lányodra, hanem te a férjedre. Előbb-utóbb majd ő is észreveszi, hogy valami nem oké, és vagy ő mer lépni, vagy hazudik majd ő is magának is, meg neked is.
2011. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hogy is mondta a reneszánsz angol drámaíró? Megvan: gyarlóság, asszony a neved. Amúgy én saját bőrömön tapasztaltam milyen felnőni egy csonka családban, nem hiszem hogy a kislányod ezt akarná, de ha esetleg megpróbálnál a férjeddel is kicsit több időt eggyütt tölteni, javulhatnának a dolgok, tényleg ilyen apróságokon múlik, hidd el, egy megromlott házastársi viszony egészen könynen kijavítható egy kis odafigyeléssel és szeretettel, nem erről szólna az egész? Nem hiszem hogy ha a "szeretődre" tudsz időt szakítani akkor a férjedre ne tudnál. El kell tudnod választanod a családodat a pasidtól. Mikor házasságra léptél, gyereket vállaltatok ez is benne volt, kötelezettségeket vállaltál. Beszéldd meg ezzel az úriemberrel a dolgokat, zárjátok le a kapcsolatot és szerintem a férjednek egy szót se erről a sírig. Komolyan, képzelld magad egy kicsit az ő helyébe, biztosan vannak nekik is nőcik akik tetszenek, de ő (reméljük) hűséges hozzád, kitart melletted.
2011. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

A házasság egy dolog bár az is megér egy misét). De gyereket szülni 20 éves fejjel??? Atya ég...

Figyelj: hidd el, egy gyereknek ezerszer rosszabb egy sz*r házasságban felnőni, mint egyedülálló szülő mellett. Ezt hidd el nekem. Amióta az eszemet tudtam, egész kiskoromban azt kívántam, bárcsak elválnának a szüleim. De nem váltak... Idegileg rámentem a folyamatos üvöltözésre, később már verekedésre, megcsalások, sárdobálás, stb. Már kiskoromban alvajáró voltam, bepisiltem, rémálmaim voltak, pszichológustól pszichológusig cibált anyám ahelyett hogy cuccolt volna, és elhagyta volna apámat. Idegileg rámentem anyámék sz*r házasságára, később kétszer megjártam a pszichiátria zártosztályát, olyan súlyos személyiségzavarom lett.


Na, megéri? Ezeknek tudatában mérlegelj... Ha jót akarsz a gyerekednek, nem maradsz egy sz*r házasságban.

2011. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A lányod miatt maradsz a kakiban megutálod őt is kényszerből néha teljesíted háztartási kötelességedet,de a férjed valószinű nem vak észreveszi hogy múszájból maradtál és ő fog szeretőt tartani,vagy kilépni a házasságból...
2011. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
a legszivesebben vele toltenem az idom de o egy masik orszagban dolgozik skype hazassag ez igazabol en meg itthon a gyerekkel. boldogsag ez nekem de neha ugy erzem belezavarodok a mindennapokba. a masik meg az hogy azert annyira intelligensek vagyunk hogyha bajunk van felrevonulunk nem hallja es nem latja a gyerek. nem akarok neki rosszat!
2011. febr. 14. 21:18
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Hát az durva, hogy egyes nők ennyire nem törődnek a karrierrel, hogy már 20 évesen gyereket szülnek. Ráértél volna megházasodni és szülni 26 évesen is amikor már talán stabilabb az anyagi helyzet is.
2011. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!