Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert mulik el a nagy langolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mulik el a nagy langolo szerelem?

Figyelt kérdés
22eves vagyok 2 eve ferjnal es van egy masfel eves kislanyunk. oszinten leirom a tortenetem nektek kerlek segitsetek. ismertem regrol egy ferfit nagyon vagytam arra hogy vele legyek de mar volt baratom nemet mondtam. aztan ujra talakoztunk 3ev utan es fellangolt bennem az a tuz es nem birtam megallni hogy ne keressem hogy ne hivjam hogy ne lassam teljesen megorultem erte. aztan ugy alakultak a dolgok hogy egy estere vele voltam es nem banom pedig kellene szemet vagyok tudom de nem tehetek az erzeseim ellen. a hazassagom nem volt amugysem vmi fenyes veszekedes mindennap elegem lett mar megbeszelni se tudtunk dolgokat nem egyeztunk semmiben a ferjemmel mint ket vadidegen ugy eltunk. annak a ferfinak mindent elmondhattam megertett de a csaladom nem hagynam el soha tisztaban vagyok azzal hogy ha vele lennek elobb utobb elmulna az idill. sokat gondolok ra szeretnek vele lenni de ugyan akkor a ferjem szeretem. miert van ez igy olyan hulye vagyok. oszinte velemenyt kerek mit gondoltok errol?
2011. febr. 14. 20:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
azert ment el kulfodre hogy megadjon mindent a lanyanak ezt azert hozzateszem. ezt az egyet becsulom benne igazan. megha ez a tavolsag rosszat is tesz nekunk akkor is ertunk teszi
2011. febr. 14. 21:20
 12/30 A kérdező kommentje:
hat ra ertem volna az biztos de mar keso hidd el en sajnalom a legjobban. nem a gyereket azt soha nem bantam meg de azert az teny hogy elcsesztem az eletem
2011. febr. 14. 21:22
 13/30 anonim ***** válasza:

21:12


Hogyne, én szüleim is különvonultak eleinte. De hidd el, a gyerek nem hülye, és mindent érez, és tud.

2011. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy éppen a gyermekednek ártanál a legjobban. Ha most nem kap szeretetet, megnézheted, milyen tini lesz belőle...Ha már semmiben, legalább őbenne lásd a jövődet, akiért érdemes élni. Lehet tévesztettél az életben egy nagyot, de ezt helyretenni már őszintén és gondok nélkül nem lehet. A családodból hozd ki a maximumot. Mást ezzel kapcsolatban nem tudok mondani.
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22 évesen igy érzel milesz 10 év múlva...Boldogtalan anya akarsz lenni vagy kiegyensúlyozott boldog,a gyereknek kiegyensúlyozott anya kell nem olyan aki a szarban marad,a gyerek ezt a példát látja ,mi lesz ha ő is igy tesz majd,mert azt látta tőled,hogy benne kell maradni a rosszban.
2011. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
akkor most mit csinaljak? igazabol az osszes valaszado belelatott a lelkembe. tegyek meg egy utolso probat hatha jobb lesz? de igazabol olyan hulye vagyok most is azt lesem hogy a masik nem lep fel vajon a messengerre? egy honapja nem lattam most nemetorszagban dolgozik most eppen teljesen ki vagyok eleg ha a kepeit nezem mar ugy dobog a szivem majd kiesik a helyerol. o ezekrol az erzelmeimrol nem tud de biztosan erzi hogy megorulok erte. meg most is erzem ahogyan hozzamer es simogat de ferjemmel mar nem ennyire izgalmas semmi sem.
2011. febr. 14. 21:39
 17/30 A kérdező kommentje:
ja de amugy tavaly oktoberben volt az a bizonyos ejszaka nem tudom miert nem vertem meg ki a fejembol. o soha nem bantana meg es nem arulna el ez biztos ritka megbizhato ferfi de nagyon bantja a lelkiismeret. szilveszterkor egy buliban voltunk azt hittem a fold ala sullyedek mikor belegondoltam mi tortent es most meg itt van o is
2011. febr. 14. 21:42
 18/30 anonim ***** válasza:

Úgy érzed semmit sem tudnál tenni azért, hogy jobb legyen a hazásságotok?

Mert, ha úgy érzed tehetetlen vagy és kiszerettél belőle, akkor talán tényleg jobb lepni. Az is lehet, hogy csak egy fellángolás benned, talán csak az hiányzik, hogy valaki melletted legyen, hozzad érjen, simogasson, kedveskedjen.

El tudnád képzelni a férjed nélkül az eletetek?

Sok kérdést fel kell tenned magadban, ez tényleg komoly döntés. Kitartást és minden jót nektek!

2011. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Másról fantáziálni is megcsalás sőt az a legrosszabb mikor lélekben csalsz másra gondolsz a képeit nézed...Te fejben már tovább léptél...
2011. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerencsére a szülést nem anyagi haszonszerzés céljából tervezik, viszont az is igaz, hogy egyeseknek ez csak jövedelem szerzés. A témához annyit, hogy most van egy megértő férfi, akinek elmondhatod a problémáidat.Ne feledd még új a kapcsolat.Remélem ha netalán sikerül összekerülnötök, hogy 1-2 év mulva is legalább ilyen jó marad. MÉg most a gondjaidat a volt férjeddel éled meg, de ha elváltok és azután már a Te gondjaid a gyerekkel és a jövendőbeliddel már az ővé is lesz! Ugye érted mit akarok mondani.Nem akarlak lebeszélni a válásról, mert ha annyira rossz a kapcsolat és nem lehet megoldani, akkor megette a fene.Jöjjön aminek jönnie kell.
2011. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!