Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apukák vannak itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apukák vannak itt, akiknek az előző házasságából született gyermeke?

Figyelt kérdés
ha lesz itt ilyen apuka akkor leírom mi a gond,de addig nem szeretnék mocskolódást.
2011. jan. 24. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdekel :)

Szerintem akármennyire trampli, te értelmes nő vagy, biztosan el fogja hinni neked, hogy valóban az motivál, hogy a gyerek az apjával legyen és ő is meg fogja érteni, hogy a gyereknek ez így jó :)

2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint a férjed, csak nem ennyire durva az én helyzetem!

Hát, jól megszívtátok egy ilyen ostoba teremtéssel, mint a volt feleség. Vagyis tán nem is ostoba, inkább önző, pénzéhes és kényelmes. Mindenesetre a férjedet is megértem, hogy kiakadt, viszont a lehető legrosszabb megoldást választotta, hiszen a gyerek nem tehet róla, hogy az anyja ilyen jó tulajdonságokkal megáldott egy szipirtyó.

Szerintem sem adja oda a gyereket neked, ezért nyüstöld a férjedet, amíg bele nem adja a derekát!!!

Milyen érzés lehet szegény srácnak (jól emlékszem, hogy fiú, ugye?), hogy az apja le se szarja (Már elnézést) és ezt később sem lehet megmagyarázni, hogy azért volt mert anya... A gyerek ha értelmes lesz ugyan úgy fel fogja tenni a kérdést, hogy apa!?! de hát az anya, én meg én vagyok!!?!

Szóval csak hajrá, hajrá, hajrá, a kisgyerekért!!!

2011. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
sziasztok.azt hiszem én itt feladtam,ismét beszéltem a férjemmel,mondtam neki hogy a fia nem tehet arról hogy ilyen az anyja,erre azt mondta hogy szívesen látná,meg hiányzik neki,de attól fél hogy nagyon össze veszne a volt nejével.erre én kontráztam hogy akkor elmegyek én is,aztán nem kell vele beszélgetnie,ha pattogna az exe,akkor meglehet neki mondani hogy arra nincs mentség hogy 1 éve nem volt a fiánál,de jobb lesz ha csöndbe marad mert van a számláján elég.és ezzel az egy mondattal be is lehet fejezni vele a beszélgetést,aztán majd beszélget velem.felajánlottam neki hogy majd én írok az exének,de nem mondott rá semmit.ma ismét rákérdeztem,annyit mondott hogy ne írjak.hát ennyi.szerintem a részéről ennyi volt.én már 1 éve győzködöm,és ezzel elég volt.nem akarom magamnak a feszkót csinálni.azért köszönöm nektek hogy írtatok és buzdítottatok,látjátok hiába.
2011. jan. 26. 20:53
 14/15 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen rég volt a pénzlenyúlás,lehet hogy már késő,de én a következőket tettem volna:hamis meghatalmazással kivenni 450e ft-ot,ez okirathamisítás és nagy értékre elkövetett csalás.ezzel nem bíróságra kell menni, ez bűncselekmény,rendőrségi ügy.a bank maximálisan közreműködne az ügyben,elvégre őket is becsapták. a rendőrségi vizsgálat lezárultával(amennyiben megállapítják a bűncselekmény elkövetését) azonnal megindítottam volna egy gyermekelhelyezési pert,azzal, hogy az anya erkölcsileg alkalmatlan a gyermek nevelésére,lévén büntetőeljárás folyik ellene.sima ügy lett volna. persze mielőtt bármit tettem volna, ezt az egészet vázoltam volna az asszonykának, mire számítson ha nem adja vissza a pénzt.a férjed meg egyszerűen fél a volt feleségétől(vagy a szüleitől.nem megy a fiát látogatni,holott nem neki kellene szégyellnie magát, nem ő lopott.én a helyedben az önérzetét próbálnám felhergelni,persze finoman.(nem ide tartozik,de iszonyat hosszú mondatokat írsz :) )
2011. febr. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

oké,oda figyelek a mondatok hosszúságára :)

csak sokszor "körmölnöm" kell mint a gép,mert a kislányom egyfolytában rajtam mászik.

Igazad van abban amit írtál,de én ezen nem gondolkodom már,végül is ahhoz a pénzhez nekem nincs közöm.

Amikor ezt megcsinálta,nagyon ideges voltam,bosszú vágy hajtott,de a férjem leállított.

Lassan már tényleg nem látok az agyába mit miért csinál vagy nem csinál.

2011. febr. 2. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!