Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apukák vannak itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apukák vannak itt, akiknek az előző házasságából született gyermeke?

Figyelt kérdés
ha lesz itt ilyen apuka akkor leírom mi a gond,de addig nem szeretnék mocskolódást.
2011. jan. 24. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, én ilyen apuka vagyok!
2011. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az apám első házasságából születtem. Kicsi voltam, amikor el is váltak, aztán lett egy új felesége, aki engem felnevelt. (apámnál maradtam). Ha ez is segít, szívesen válaszolok.

20L

2011. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2011. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
férjem előző házasságából született egy kisfiú.férjem rendszeresen látogatta őt,amíg a válás nem lett kimondva rendszeresen fizette a gyerek tartást,a gond nem is ezzel van.a volt feleségével lekötöttek pénzt közösen,mi úgy vállaltuk a kislányunkat,hogy abból a pénzből,450.000 ft fejenként,megvesszük a szükséges kellékeket,és akkor nem kell aprózgatni.a pénz kivétele tavaly januárban lett volna esedékes én februárra vártam a kislányom,és amikor a férjem szólt az ex feleségének hogy akkor menjenek vegyék ki a pénzt,kiderűlt hogy a volt asszony decemberben írt egy meghatalmazást a férjem nevében,amit alá is írt és kivette a pénzt.nem adott a férjemnek belőle semmit.a férjem azóta nem volt a fiánál,ez már 1 éve,annyira rosszul esett neki vagy megharagudott,nem tudom,talán azért mert az ex neje tudta nekünk mire kell a pénz.mondja hogy hiányzik neki afia,aki idén 4 éves lesz,de nem hajlandó meglátogatni mondván nem kíváncsi az ex neje fejére.én hiába mondogatom neki hogy erről a fia nem tehet,már arra is rákérdeztem hogy nem lehet inkább szégyelli magát?de semmi válasz.én szégyellem magam miatta,főleg hogy egy városban lakunk,ami nem nagy.mit tehetnék még?nektek nem hiányozna a gyermeketek annyira hogy ezt a problémát leküzdjétek?
2011. jan. 24. 12:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát dehogynem hiányozna!

Szerintem nagy butaság a férjed részéről,hogy ilyen indokkal nem látogatja a gyerekét!Nem hiszem el,hogy nem bírja elviselni a volt feleségét arra az időre,amíg elmegy a gyerekért.....szereti egyáltalán?Mert ha igen,akkor túl kéne tenni magát ezen.

A másik meg az,hogy én biztosan jogi útra tereltem volna ezt a pénzosztós dolgot is!

Egyáltalán miért nem a váláskor intézték el azt is?

2011. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy én a helyedben temperamentumosabb, határozottabb lennék. Megmondanám, hogy már nekem ég a fejem, hogy nem látogatja a fiát. Hozd fel azt is, hogy egy életre elvadíthatja ezzel magától a gyereket. (Ahogy az idő múlik, egyre nehezebb lesz újra felvenni a kapcsolatot, és megmagyarázni a gyereknek, hol is volt eddig, miért nemfoglalkozott vele. Elég gyatra indok az, hogy mert utálom anyád fejét még csak nézni is.) Érdemes felvetni neki, melyik az erősebb, a gyerek iránti szeretet, vagy az anya iránti gyűlölet.

Ha a gyerek életéből kimarad, a gyerek sem fog később szóba állni vele.

Nincs könnyű helyzeted, de klassz nő vagy, ha rendbe szeretnéd hozni ezt az apa-gyerek kapcsolatot:)

2011. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mentetek bíróságra? Ez kb. okirathamisítás. Egyébként én biztosan látogatnám a gyereket.
2011. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok de csak most van időm írni,de leírnék pár dolgot.tudjátok a férjem nagydarab testalkata ellenére egy iszonyat naív ember volt amíg össze nem költöztünk,házasodtunk,annyi mindenre nyitottam fel a szemét hogy 3 év alatt annyit tanult mint előtte 29 év alatt.anno az anyósáéknál laktak,vagyis náluk építették be a tetőteret,külön bejárat stb. mikor elköltözött,a gyerekét nézve mindent ott hagyott,a ruháin kívül és egy dvd állványon kívül semmit nem hozott,ráadásul az összes közös hitelüket ő vagyis most már mi fizetjük,ami havi szinten nem kevés,emelett 50.000 gyerektartás,de hát a gyermeknek jár ami jár.és a buta úgy bele ment a válási perbe hogy neki ott semmihez semmi köze nincs,és megbízott a feleségébe,mert közös meg egyezés alapján ment a válóper,nem volt herce hurca,semmi,és mint írtam látogatta a gyermeket az anyja felügyelete mellett,mentünk együtt állkerttől elkezdve tropicalium minden,tehát ő megbízott az ex nejébe,még azok után is hogy így kisemmizte,mert úgy volt vele,a fiára marad úgyis minden.imádta,mikor elköltözött,bőgött mint egy taknyos gyerek hogy nem a kisfiával ébred.ezért nem értem én ezt az egészet,igaz hogy van egy 11 hónapos kislányunk,de akkor is.azért gondoltam megkérdezek egy kívül állót,mert őt hiába nyüstölöm.az okirat hamisítás meg hát,ő úgy van vele,nem pereskedik,megkérdeztem egy ügyvédet erről,azt mondta természetesen köteleznék a pénz vissza fizetésére de ez olyan hosszú tórtúra lenne,akár évekig elhúzodhat,jobban járna ha megegyezne a volt feleségével.most nem azt mondom hogy a pénz nem számít mert akkor hazudok,hisz pénzből él mindenki,inkább az átverés.és még annyit hozzá tennék,hogy az a pénz a férjem motorjából volt,amit eladott a exe unszolására és azt a pénzt tették be a bankba.de mindegy is ezen már kár vádaskodni,engem inkább a kisfia sorsa aggaszt.és szerintem is minél tovább húzza annál nehezebb lesz.már arra is gondoltam hogy majd én megteszem az első lépést és felhívom a volt feleségét hogy jöjjön el a gyerekkel akár egy fél órára,csak nem tudom mit reagálna rá a férjem.néha azon gondolkodom lehet én vagyok a hülye hogy ennyire erőltetem?minden esetre köszönöm a válaszokat,megerősítettek abban hogy unszolni kell,csak közben azért magamnak sem akarok rosszat emiatt.köszönöm hogy meghallgattatok.
2011. jan. 24. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:

És ha megegyeznétek abban, hogy te elmész a kisfiúért és te viszed haza? Akkor nem kellene találkoznia a volt nejével és a kisfiú is jól járna.

Egyébként ritka az ilyen rendes, jó lelkű második feleség :) Minden tiszteletem a tiéd :)

2011. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
először is köszönöm,másodsorban azért nagyon trampli tud ám lenni az a nő,és biztos hogy 1 év után nem adná úgy oda hogy ő nem jön.most a férjemnek lesz egy hosszú hétvégéje,megint bepróbálkozom,majd beszámolok ha érdekel benneteket:)
2011. jan. 24. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!