Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 éve nem múlik el. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve nem múlik el. Miért?

Figyelt kérdés
6éve megismerkedtem egy férfival.nagyon tetszett közeledtünk egymáshoz finoman randizgattunk de sosem történt semmi köztünk(tengízben dolgozott ritkán jött haza)Összejöttem aközbe mással.Férjhez mentem,van egy csodás lányom.boldog házasságban élek.de nem volt olyan nap hogy ne gondoltam volna rá.most haza költözött.mivel nem messze lakunk egymástól mindennap látom.megőrülök.szeretem a férjem mindent megad semmiben nincs hiányom akkor miért.Ő is úgy néz rám mai napig.nemtudom mit tegyek de már megőrülök.van ilyen???Mással történt hasonló?segítsetek
2011. jan. 18. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
rögeszmésen ragaszkodsz egy álomhoz
2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a két nappal ezelőtti válaszaidat...

És felejtsd el a mókust. Van családod, vert ki a pasit a fejedből. Azért érzel úgy, mert állandóan ezzel hergeled magad.

2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnap is és tegnap előtt is megkérdezted

pont ezért nem múlik el, mert állandóan ezzel foglalkozol

2011. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsö jól írta.


Ragaszkodsz valamihez amiröl foggalmad sincs mi let volna....

Lehet egy köcsög vagy épen egy tesze tosza stb...

2011. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Izgat,hogy mi történhetett volna közöttetek.A legtöbb ehhez hasonló vágy tényleg illúzió,aminek mi kölcsönzünk realitást,de az ember már csak ilyen.Izgatja a félig-még-ismeretlen.Tudd,hogy többet látsz benne,mint ami,és ésszel próbáld kezelni.Ha látod,mondd azt:elengedem.Persze jó az izgalom érzése,főleg,ha az ember x ideje házasságban él,de higgy abban,hogy az életed okkal történt így.
2011. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ő is úgy néz rám mai napig."


Fogalmad sincs, hogy néz rád. Nem vagy gondolatolvasó.


Szerelmek sosem tartanak 6 évig, biológiai törvényszerűség, hogy 0,5-4 évig tartanak, de általában 1-2 évig.


Valami hiányzik az életedből, amiről nem tudod, hogy mi. A legkézenfekvőbb választ találod ki erre, mert a filmekből, dalokból és folyton ez jön: nyilván szerelem. Kitalálod, hogy szerelmes vagy és ezt rávetíted valakire, aki egyszer vonzott, és akiről nem tudsz semmit, ezért azt képzeled róla, amit akarsz.


Valójában szerintem a vágyad igazi okával nem vagy teljesen tisztában.


Persze olyan is van, hogy egy elmúlt szerelem évek múlva is visszacsillan. Pl. 10-20 éves érettségi találkozókon vannak érdekes jelenetek. De az ilyesmi csak átmeneti.

2011. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó módodban nem tudsz mit csinálni,megvan mindened, menj dolgozni, foglald le magad.

Az ilyenek mint te úgy szoktak járni hogy otthagyják a férjet, aztán a másik mellett meg vissza sírják. A férjed nem versenyezhet egy álom képpel akivel nem volt semmi.Azt kell megbecsülni aki van.Állítom pár hónap után visszasírnád a férjed.

Ha a férjeddel nem lennél jól meg azt mondanám válaszd a másikat, de így... Hülyeség ezen gondolkoznod. Amúgy a hűség egy döntés , nem a gének.sokan már a másra gondolást is megcsalásnak veszik.

A férjed tudja hogy másról álmodozol, míg ő mindent megtesz neked?

A környezetemben sokan jártak így mint te, és egytől visszasírja a volt férjet

2011. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mikor rádtörnek ezek az érzések, fussál és vegyél egy hideg zuhanyt! Hátha lehül a fejed! vagy nem csak a fejed?
2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Az engem megelőző válaszolók egységes "odamondom a frankót" szindrómájához képest egy üdítően friss és eltérő látásmódú válasz:


Szögezzük le, hogy én férfi vagyok, de szerintem ez itt nem oszt nem szoroz. Én is komoly párkapcsolatban élek immáron a tizenharmadik éve. A párom, mikor fiatal lány volt és összejöttünk, ez egy orbitálisan mindent elsöprő igazi nagy szerelem volt. Nem az első kapcsolatom, de ilyet előtte nem éreztem sosem. Node! Ez a lángolás nálunk is ellaposodott. És párévente énrám is rám jön a vágy, hogy de jó lenne újra ilyen extatikus eufóriában lenni megint. Persze vannak olyan pasik, akik ilyenkor félrekufircolnak (egy kedves nő ismerősöm épp a napokban hajintotta ki 25 év után a férjeurát ilyesmi miatt), de ezt a nosztalgiaszerű vágyó érzést sokkal kultúráltabban le lehet vezetni. Én a páromat soha nem csaltam meg. Erre büszke is vagyok. De viszont egy kis flörtöcske, haverkodásocska pont belefér. Illetve én ki szoktam élni magam fiatal popsztárok videoklipjeinek a nézegetésével és egy kis fantáziálással. Ezért még nem jár megvetés. Sőt, ha a párom is rágerjed mondjuk a Rod Stewart-ra az sem érdekel. A majd'13 éves kapcsolatunk alatt kb 3x fordult elő ez a "kicsit unom és kalandozni akarok" hangulat, ekkor pár hónapig elég kamaszosra veszem a figurát. Jövök-megyek, a hölgyismerősöknek bókolgatok, de itt meg is áll. Mert szeretjük és tiszteljük egymást a párommal. És elfogadjuk egymást.


Szerintem nálad az lehet, hogy jó család, jó kapcsolat, de a levegőben vibráló szerelem és az eufória hiányzik. Az ez iránti vágy szerintem elfogadható. Az, hogy ki hogyan tartja kordában, vagy rendeli alá ennél magasabb rendű és értékű dolgoknak, az kinek-kinek a maga felelőssége és döntése.

Szerintem nyugodtan szemezz vele, akár beszélgess is, fantáziálj, amennyit csak tudsz és ezzel KI FOGOD SÜTNI ezeket az érzéseket. Hagyd magadban a fellángolást és utána hagyd a parazsat magától kihűlni. Ha fegyelmezett vagy és nem lépsz át bizonyos határokat, hidd el, egyre jobban fogod értékelni a meglévő kapcsolatodat és a világ minden kincséért sem akarod feláldozni.

2011. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tetris ***** válasza:
61%

Azért érzel így, mert az embernek mindig a tiltott gyümölcs tűnik a legédesebbnek.

Próbálj meg arra visszaemlékezni, hogy amikor a férjed mellett döntöttél, és nem a tengizi pasi mellett, akkor mik voltak az indokok.

Talán a férjed jobb választásnak tűnt akkor. Talán nem véletlenül.

2011. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!