Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor múlik el a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fájdalom?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk házasok a férjemmel,3 gyerekünk van.Kb. 1 éve elkezdett inni,nem jött velünk sehová,nem volt csak ritkán szex.Próbáltam kérdezni mi a baj,értelmes választ nem adott.Végül elküldtem.Csak annyit mondott soha nem ment volna el ha én nem küldöm.Azóta nem iszik,szerintem van is valakije,de ezt biztosan nem tudom.Boldog,felszabadult.Azért engedtem el mert velem boldogtalan volt.Neki jobb igy.De nekem baromira fáj mert szeretem.Mikor enyhül a fájdalom?Küldtetek már el magatok mellől valakit,hogy Ő boldog legyen,te pedig boldogtalan????
2009. szept. 24. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, ami így hangzik: "Ha igazán szeretsz valakit, elengeded, és ha igazán viszontszeret, akkor úgyis visszajön."

A te volt párod ezek szerint már nem szeretett viszont és te ezt látva egy olyan gesztust tettél, amit sokan nem mertek volna megtenni: elengedted. Ez egy olyan hálás, végtelenül emberi és becsülendő dolog, ami többé tesz sok embernél. Elhiszem, hogy nagy a fájdalom, de hidd el, idővel enyhülni fog és el fog jönni az Igazi, amikor készen állsz rá.

Én, bevallom, nem tudom mit tennék ilyen esetben, nem tudom, hogy lenne-e annyi erőm, hogy hasonló esetben én lépjek ki a kapcsolatból, mikor szeretem a párom. De hát a szerelem önző és nagyon erősnek kell lenni, hogy ezen felülkerekedj és lásd az észérveket.

Az, hogy pontosan mikor fog enyhülni ez az érzés, az fogós kérdés. 10 év nem múlik el nyomtalanul, nem múlik el máról holnapra, de hidd el, idővel múlni kezd a fájdalom. Vigasztaljon a tudat (bár, sovány vigasz), hogy ezzel a tetteddel bizonyítottad be igazán, hogy szereted és hogy olyat tettél, ami nem hétköznapi dolog: nagyon sok erő és bátorság kell ehhez, és ez benned mint megvan!

Büszke lehet rád a volt párod és a családod!

2009. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod valószínűleg a váltság okozta megterhelő streszt nem bírta. Nem bírta vállalnii a felelőséget a családjáért. És mivel hallgatott de nem hagyott el valószínűleg bűntudatból tette. És ez valószínűleg kikezdte az érzelmeit.


Hogy mikor múlik a fájdalom? Akkor ha már nem kapaszkodsz belé és az emlékébe. Ki kell várni az időt. Próbáld meg lekötni valamivel magadat ami enyhíti az űrt és tompítja a gondolataidat e téren.

2009. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha magad mellett tartod, akkor rövid időn belül te is boldogtalanná váltál volna, meg a gyerekek is, hiszen az iszákos férj/apa képe nagyon rossz hatással lett volna rátok(arról nem beszélve, ha később agresszívvé válik). hihetetlenül erős nő vagy, tudod?:) ezt azért szerintem nagyon kevesek tették volna meg, pedig mint nálatok is, ez a helyes út, akármennyire is fájdalmas:( ne tudom, h mikor múlik el a fájdalmad, ez nagyon sok mindentől függ. remélem Rád talál egy hasonlóan értékes ember, akinek tényleg csakis Te jelented az életet, és megtalálod azt a boldogságot, amit megérdemelnél!(és amit a gyerekeid is)

Sok-sok erőt kívánok Neked!!!

2009. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiléptél egy rossz kapcsolatból, felelősen!!


Gondold el hova fajult volna évek múlva?

Ettől kimélted meg magad és a 3 gyereket!

2009. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon erős nő vagy, kívánom boldogan élj egy becsületesebb férfivel,mint 3 gyermeked apja. Általában ha "ok nélkül" elkezd inni egy férj,apa az azért van mert megcsalta az asszonyát, de a lelkiismerete rugdalózik még ...Amint elfáradtál tőle, és elküldted, helyre is állt, mivel a másik kapcsolatával él. Szerintem egy ostoba alak

aki beáldozza a gyerekeit az asszonyát egy libáért aki képes egy három gyerekes apával összefeküdni.

Kívánok egy minden területen jobb hapsit neked, és apát a gyerekeidnek.

2009. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló a szitunk. 6 hetes volt a lányunk, mikor egy nagy veszekedés után azt mondtam a férjemnek hogy menjen el. Úgy elment, hogy ennek már 18 éve. A lelkem szakadt ki, annyira fájt, szerelmes voltam belé. 1 év kellett ahhoz hogy feldolgozzam. Rettenetes volt egyedül, de kibirtam. Csak a gyereknek éltem és a munkámnak. 17 év után találtam rá a páromra, ill már a férjem, de ennél tökéletesebbre nem is sikerülhetett volna az életem. Hidd el az idő minden sebet begyógyít, koncentrálj a gyermekeidre, kevés szabadidődben találkozz a barátaiddal, töltsd az idődet hasznosan, meg fogod látni, az élet igy is megy tovább. És ugy alakul, ahogy te akarod.
2009. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A te fájdalmad próbálja meg enyhíteni az, amitől a gyerekeidet megóvtad hogy tanúi legyenek. Én személy szerint tisztelem amit léptél! Küldtem én is férfit úgy el hogy szerettem. De nincs gyerkőcöm és így nem ugyanaz a helyzet persze egyáltalán. De ha láttad hogy ő nem boldog veled, így te se tudtál volna együttmaradni sokáig úgymond értelmetlenül, tehát meg kellett ezt így is úgy is lépned tulajdonképpen mindannyiótok érdekében.
2010. jún. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!