Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Férjem elhagyott engem és 3 éves gyermekünket egy épp csak nagykorú lányért. Voltak gondjaink, de nem hittem, hogy ekkora a gáz, vagyis nem volt ekkora tutira. Azt mondta neveljem fel én a gyereket, habár nagyon szereti, de nem akarja látni. Ezt tegnap történt nagyon friss még a dolog.

A kislány egész nap az apját keresi, nagyon szoros a kapcsolatuk, az apja ágyában sírva aludt el. Rettenetesen magam alatt vagyok, kába vagyok a nyugtatóktól, ez most hirtelen túl sok.

Hogyan lehet ezt túlélni? Mit mondjak a gyereknek? Felhívjam a férjem, hogy mi a helyzet a lányával? Meddig tart ez a nagyon durva időszak??

12 éve vagyunk együtt...


2011. jan. 8. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Ebben a pasiban sem felelősség, sem érzelem nincs. Ezt csak a ... irányítja! Örülj, hogy időben megtudtad. Csinálj egy baráti összejövetelt, jó hangulatban az segíthet. Majd kezd meg új életed a lányoddal! Ha neked jó lesz a kedved, a kislány is gyorsan felejt!
2011. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat! Ma délután találkoznak, persze én is ott leszek. Én hívtam fel, hogy akarja-e látni, rögtön belement. Nem tudom mi lesz....:S

Nagyon kell uralkodni magamon, hogy ne boruljak ki, de igyekszem.

2011. jan. 9. 13:35
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Az 59%-os "válaszoló" soha ne szüljön gyereket... Plasztikáztassa magát tökéletesre, vásárolgasson és szépítkezzen, írkálja tele hülyeségekkel mások kérdéseit és örüljön, hogy ez a legnagyobb gondja....


A kérdezőnek sok erőt kívánok, a gyereke érdekében. Ha a gyerekét tényleg szereti a férjed, akkor csak indulatból mondhatott olyat, hogy látni sem akarja, bár ilyet még indulatból se kellene mondani egy apának... Neked viszont nagyon sok kitartásra, türelemre és erőre lesz szükséged, hogy a gyerekedet minél kevesebb lelki sérülés érje. Legyél hozzá őszinte, de vedd figyelembe, hogy szüksége van az apjára is, amennyiben azt az apja is akarja (illetve, ha az apja nem akarja, attól még a gyereknek szüksége lenne rá, de a kényszernél azért jobb, ha nélküle él...)

Sok-sok erőt kívánok!

2011. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező,szeretném kérdezni,hogy találkozott e az apuka a kislánnyal?

Remélem a körülményekhez képest minden renben van,és sikerült valamelyest megnyugtatni a picilányt.

Egyáltalán ne foglalkozz az olyan hozzászólásokkal,akik undorító stílusban válaszoltak,igenis nagyon jó anyuka vagy,akinek első a gyermeke boldogsága.Kívánom,hogy mielőbb rendeződjön az életetek a kislányoddal,minden jót!!!

2011. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Tegnp 11.21-esnek:te nagyon buta vagy,szegénykém,kb.ott vagy intelligenciában,mint a Való Világban az a tepsiszájú plasztikszuka.

Arról még nem hallottál,hogy nem a külső a lényeg normális pasiknál?

Tudod,létezik szimpátia,hűség,emberi érzések,intellegencia stb.ami csúnya nő esetében is megfog egy férfit.

Egyre több pasi jön rá arra,hogy a csinos kis cicababákkal értelmetlen foglalkozni,egy füttyentésre elmennek akárkivel,aki több pénzt tud adni nekik kozmetikára,szoláriumra meg hasonló értelmetlen hülyeségre.

Én konkrétan 137 kiló vagyok,nem érdekel a külsőm.10 éve élek boldog párkapcsolatban.A férjemről tudom,hogy senkiért nem hagyna el.

2011. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

137 kilós vagyok:minek fogyjak le?Nekem így semmi bajom,az uram meg közölte,ha lefogyok,akkor dob ki :)

Neki nem kellenek "gilisztás"csajok,ahogy Ő fogalmazza.

Volt pedig neki olyan is bőven,míg hivatásos sportoló volt,versenylovas,azokra meg rendesen ragadnak a nők.

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó.:-))))))
2011. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a sok kommentet és biztatást! Rendeződni látszik a helyzet, kidobda a kiscsajt és hazajött. Persze semmi sem lesz ugyanolyan mint volt. Sokkal jobb lesz! Kellett ez a vita mindkettőnknek, hogy másképp álljunk a másikhoz többet törődjünk egymással és igen, azt a +5 kg-t is le fogom adni:) Most úgy érzem, hogy bízhatok benne és hogy sokat tanult az esetből. Persze azért ésszel....

Látod kiscsillag a fiatal, csini szeretőket kidobják a pasik előbb utóbb. Hasonló jókat ;)

2011. jan. 10. 16:09
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jó!!!! nagyon örülök, hogy így alakult, remélem, túl tudtok lépni a dolgokon! sok sikert!
2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyél óvatos,mert mindig jöhet egy fiatal,jó külsejű szuka,akit nem érdekel,hogy családapával kavar.

Az a fő,hogy a kicsi most boldog,Apu otthon van vele.

Egyébként ha +5 kilón múlik egy kapcsolat,az már régen rossz.

2011. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!