Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Férjem elhagyott engem és 3 éves gyermekünket egy épp csak nagykorú lányért. Voltak gondjaink, de nem hittem, hogy ekkora a gáz, vagyis nem volt ekkora tutira. Azt mondta neveljem fel én a gyereket, habár nagyon szereti, de nem akarja látni. Ezt tegnap történt nagyon friss még a dolog.

A kislány egész nap az apját keresi, nagyon szoros a kapcsolatuk, az apja ágyában sírva aludt el. Rettenetesen magam alatt vagyok, kába vagyok a nyugtatóktól, ez most hirtelen túl sok.

Hogyan lehet ezt túlélni? Mit mondjak a gyereknek? Felhívjam a férjem, hogy mi a helyzet a lányával? Meddig tart ez a nagyon durva időszak??

12 éve vagyunk együtt...


2011. jan. 8. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne hívd fel! Elhagyott téged, az ok, de aki ilyet mond a 3 éves gyerekéről, hogy nem akarja látni, az annyit nem érdemel meg hogy gondolj rá!
2011. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztában vagyok, de ezt most akkor sem így érzem...
2011. jan. 8. 19:31
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

nyilván friss ez az élmény, szörnyű

egy óvónénivel vagy gyermekpszichológussal beszélj, mit tegyél, mit mondj a gyermeknek. pszichológust a családsegítőben ajánlhatnak. a férjedet meg sürgősen pereld be gyermektartásért, mert anyagilag nehéz lesz egyedül. rettenetesen nehéz egyedül, és csak az elmúlt 6 hónap elmaradását tudod behajtatni rajta. tehát ha "jó szándékból" nem indítasz pert, és egy év múlva jut csak eszedbe, akkor fél év pénze oda lesz.

2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

második vagyok

egyébként tényleg borzasztó, hogy egy apa ilyent ki mer a száján mondani a saját pici ártatlan gyermekéről.

nem szeretek ismeretlenül ítélkezni, de vissza ne fogadj egy ilyen senki alakot.

állj a sarkadra, egy ilyen gerinctelen alak képes egy kamaszt dugdosni, és ha megunja, akkor egyet füttyent, és a felesége visszafogadja? na neee!!!!

2011. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát a férjed valóban nem érdemli meg, hogy gondolj rá, de itt a gyerek a legfontosabb és neki szüksége van az apjára, akármilyen is... Én várnék egy pár napot, aztán felhívnám, hogy üljünk le és higgadtan beszéljük meg, mi legyen a gyerekkel, mert neki mindig az apja marad, akárhány nő után akárhova megy is... A gyereknek meg mond meg őszintén, hogy pár nap múlva megbeszéled az apukájával, hogy mikor tud vele találkozni. Ne hazudj neki, de ne is szidd az apját. Nehéz lesz neki is, de ha őszinte vagy hozzá, akkor tudni fogja, hogy benned mindig bízhat.
2011. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
minek szültél neki az a csajol elcsavarta a fejét pénzt azt nem nagyon fogsz látni mert a csaj leveszi majd
2011. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
nem akarja látni a lányát???!!! ezt mondta? de miért? ez hihetetlen!erre nincs mentség, ne haragudj
2011. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Félre kell tenned a büszkeségedet,és a kislány érdekében,beszélned kell az apjával."Sírva aludt el az apja ágyában"-a szívem szakad meg..

Én is voltam ilyen helyzetben,engem is elhagytak egy jóval fiatalabb lányért,de nekünk nem volt közös gyermekünk,én jobb helyzetben voltam.Nem tudom hogy bírtam volna ki,hogy a pici gyerekemet szenvedni lássam..

2011. jan. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki ilyet mond, az valószínűleg valóban nem kíváncsi a saját gyermekére. Lehet ezt a választ is lepontozni, nekem akkor is ez a véleményem.

Első voltam.

2011. jan. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű...., szegény gyerek.Amikor itt feltettem egy kérdést, kaptam hideget-meleget, pedig csak azt akarom elkerülni, amit a te gyereked érez.Az én lányom apja is kijelentette, hogy nem kell neki a gyerek, de már 6hónapos terhes voltam.Azóta meggondolta magát vagy 3szor.Kell, aztán mégsem, de végleg kiraktam a szűrét!Agyerek még pici és nem is ismeri az apját, de nem is akarom, hogy megismerje, erre nincs szüksége.

A kérdésedre válaszolva, szerintem is kérj tanácsot szakértőtől és fel a fejjel!!

2011. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!