Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjetek nektek is sexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek nektek is sexmániás? Hogy lehetne litérni a sex elől ugy hogy ne sertsem meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:42
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
69%
jaja, ez is igaz, de a 09:14 válasza a legidiótább talán eddig
2010. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
86%

én a kérdezőnek azt kívánom h soha többet ne legyen része sexben, egyszerűen kiakaszt az ilyen hozzáállás, és akkro valamelyik okos meg elkezdi h elküldené a férjét orvoshoz ...


figelj, küldd el, tuti jót röhög majd !

2010. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
40%

én vagyok az elküldeném az orvoshoz a férjem írója... miért ilyenkor azon kívül, hogy elmondja a férjének, hogy kevesebb sze.xet akar, mit lehet még tenni? küldje el a kérdező valami kur.vához mikor ő már nem bír vele? vagy erőszakolja meg magát és kufircoljon akkor is, mikor egyáltalán nem akar, csak azért mert a férjének folyton áll a fa.sza?

ha nem tud vissza venni, az ha tetszik, ha nem, nem normális...és igen, menjen el orvoshoz vele...

2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mit csinál vele az orvos?

Mondjuk kiheréli?!


Maximum felír neki egy jó kurv@t...

2010. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
32%
például :D vagy valami potencia csökkentő bogyót ad neki
2010. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
76%
Én a kedves anyud segglyukába tömném a potenciacsökkentődet. Ha nem akar a nő bszni akkor nem kell, húzzon a fenébe, a férfi meg talál majd olyat, aki kívánja elégszer.
2010. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt nem értem, hogy minek házasodnak az ilyen aszexuális nők. Ha nem akarnak szexelni, akkor ne kelljen nekik a férfi férjként sem. A kettő sajnos együtt jár, ha tetszik, ha nem. Vagy vett volna el egy impotens pasast, de így utólag kibújni a jó kis szex alól nem szép dolog. Az meg, hogy orvoshoz küldeni egy férfit azért, mert a felesége nem akar eleget szexelni, egyszerűen undorító és felháborító. Inkább a nőt kellene, és feliratni neki valami vágykeltő szert.

Az hogy mi a normális mennyiség, nagyon szubjektív. Lehet normális a napi négy-öt és a heti egy-kettő is.

2010. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%

igen, itt a lényeg ...

ha egyszer a csaj asexuális, nemá ezért is a fiú legyen a hibás .... és még ő menjen orvoshoz! az ész megáll komolyan

2010. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

potencia csökkentő bogyót ?!


Kapjál már a fejedhez, szerinted melyik gyógyszercég ölne milliós fejlesztési költségeket egy potencia CSÖKKENTŐ gyógyszerbe???? És főleg ki az a barom, aki megvenné?!

2010. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
15%
utolsók: remélem lerohad a pirinyó farkatok nyomorékok.
2010. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!