Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjetek nektek is sexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek nektek is sexmániás? Hogy lehetne litérni a sex elől ugy hogy ne sertsem meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
95%
Szerintem őrülj neki,az én párom is szex mániás volt,de elmúlt hogy beteg lett.Most már nem érdekli.Hát ez az igazán rossz.
2010. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
22%

a szexmánia nem normális! ugyanúgy, mint más szenvedélybetegségek (alkohol, drog...) ez is betegség!


hála égnek az én férjem nem mánikákus...de nem is tolerálnám, hogy reggel, délben, este kangörcse legyen. elküldeném az orvoshoz...

2010. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
81%
Nekem exem volt ilyen. Volt, hogy éjjel felébreszett mert állt a cerka. Na nem... Én is megpróbáltam elmagyarázni, hogy kevesebb az igényem, más az életritmusom. Pl: amíg én reggel vagyok aktív, addig ő egy mosogatórongy, este pedig fordítva. És amikor mindig az ő akarata érvényesült, valamint kényszerré vált a sex, na akkor mondtam, hogy elég volt ebből. Azóta sokkal jobban érzem magam. :)
2010. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
EZ MIELŐTT HOZZÁMENTÉL NEM TŰNT FEL?????
2010. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
78%

Jó lassan írom, hogy megérsd: "beszélni próbáltál már vele?".

Mi a francnak él valaki egy olyan pasival aki csak szexuális segédszeköznek használja?

2010. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
97%
Én 34 éves vagyok, a férjem 37, de szinte mindennapos a szex.Pedig 16 éve vagyunk együtt, és van egy kamasz fiunk is.Akkor mondanám ezt szexmániának a férjemnél, ha én nem kívánnám, vagy hárítani kellene.De nem, mert szerelemes vagyok a mai napig, És ezek az együttlétek nem arról szólnak, hogy szétteszem a lábam, és kész, hanem minőségi együttlét, olyan formában, ahogy ott és akkor mind a ketten kívánjuk.
2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk 40 felett is még a napi 1-2 alkalom a természetes. Amit írtál az még egyáltalán nem szexmánia.

Csak sajnálni tudom a férjed, hogy ilyen párja van, mert baromi rossz dolog, amikor az ember szereti a párját, és folyton csak elutasítást kap.

2010. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
10:51-es, 14:56-es, iszonyatosan irigyellek Titeket! :)
2010. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a kettős mérce.


Ha a férfi szeretne több szexet, a nő kevesebbet, akkor a férfi szexmániás, a nő pedig áldozat.

Ha a nő szeretne több szexet, a férfi kevesebbet, akkor a nő tüzes, életerős, a férfi pedig biztos impotens.



Miért nem lehet úgy feltenni az ilyen kérdéseket, hogy a te PÁROD is ilyen?

Ha így teszed fel a kérdést, egész más válaszokat kapsz, ahogy más válaszok lennének egy férfi szemszögéből feltéve is.


Ez pedig felesleges tipizálás, ez így kettős-mérce.

2010. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
82%
bárcsak nekem is ez lenne a problémám...
2010. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!