Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjetek nektek is sexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek nektek is sexmániás? Hogy lehetne litérni a sex elől ugy hogy ne sertsem meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, de vannak ilyen pasik. Én félnék egy ilyennel összejönni, mert egy idő után úgysem vagy (leszel) neki elég :(
2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%

Megértelek, szeretem a szexet, de az általad leírt mennyiséget nem bírnám. Inkább naponta-kétnaponta egy, de minőségi (mindKETTEN be vagyunk indulva) szex, mint folyamatosan, egy részét már kötelességből.

De intelligens emberekkel szerintem meg lehet beszélni, hogy "nekem kevesebb az igényem és szeretlek, kívánlak, de ennyiszer nem megy, kérlek légy tekintettel rám".

2010. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
37%
A sex a férfiaknál teljesen más,mint a nőknél.Először is,azért nősül meg,hogy legyen egy mindig kéznél lévő sexpartnere.Másrészt stresszoldó,vígasztaló,ha valamiben sikertelen volt, a sexben (még)nem az.De ez a gyakoriság,amit írtál,hát-ez már túlmegy a normális határon.Kellene neki valami feladatot kitalálni,amit meg tud oldani,közösen is csinálhatjátok,és sikerélménye is lenne benne?És nem a sex az?Normális az,amit mind a ketten normálisnak találnak.Mert ha te is ezt találnád normálisnak(és lenne is ennyi időd rá)-akkor ok. De ha nem,akkor az nem normális.
2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
83%
na de nem értem h ezt csak most veszed észre ....
2010. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
22%
Es ez teged komolyan ennyire zavar?
2010. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%

Hála nem.


Óvatosan közelednék ezzel a témával, mert erre nagyon be tudnak rágni, de így neked se lesz jó.

2010. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
94%

Ez furcsa, barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt, és kimondottan élvezi a napi 3-4 alkalmat. A különbség annyi, hogy nálunk nincs ilyen időbeosztás jellege, mint ahogy leírtad... van hogy leharcolt vagyok munkából, ahogy ő is tud elcsigázott lenni, olyankor csak összebújunk, megnézünk egy DVD-t, ilyesmi.


De alapvetően nekem furcsa (és senkit nem ítélek el, ne értsetek félre), amikor ilyen problémákról olvas az ember... ezeket miért nem lehet megbeszélni? Egyetlen, mondom EGYETLEN napot sem kéne ilyesmi miatt görcsölni, emészteni magad, rágódni rajta és spekulálni, vajon hogy kéne ezt lerendezni...


Két ember.

egyik sem néma.

Leültök, megbeszélitek mint két értelmes felnőtt ember.

Én mindig azt mondom ilyenkor barátnőmnek, két dolog van csak ami miatt bárkire is haragszom: ha rosszindulatból tesz/mond valamit, vagy ha hazudik.



Az emberek egész egyszerűen elfelejtettek beszélni egymással. :|

2010. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
76%

nem azt mondom, h a párom mániás, de nagyobbak az igényei az enyémnél.

higyjétek el, próbáltam már elmagyarázni neki normális hangnemben, kb 50x, mégis megsértődik, mert a pasik ezt személyes sértésnek veszik.

ez van. tudtam hogy ilyen, nem egy ilyen miatt fogok szakítani vele.

2010. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

"mert a pasik ezt személyes sértésnek veszik."


Szerencsére ti nők nem szoktatok semmit sem személyes sértésnek venni. :-)

Nem szerencsés és éppen ezért nem kéne ez a nemi sztereotípia, nő és férfi ember, ugyanazokat az erényeket és hibákat tudjuk produkálni, mértékét nézve nincs különbség.



Amúgy pedig olyan 55-60 évesen örülni fogtok még ennek a napi többszöri alkalomnak. :-)

2010. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
94%

Hány évesek vagytok?

Nem te irtad hogy pár hónapos friss házasok vagytok ilyenkor ilyenkor természetes a sok szex, és ha nincs pénzetek kimozdulni ez a szorakozás legolcsobb formája.

2010. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!