Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van remény az újrakezdésre 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény az újrakezdésre 14 év után?

Figyelt kérdés

A férjemmel idén ünnepelltük a 4.évfordulónkat.A kisfiúnk betöltötte a 2.vét.Az esküvőt 4 éve tartottuk meg.Mindig mi oltunk az irigyelt pár.Tökéletes volt a kapcsolatunk a gyerek megszületéséig.Azóta romli minden.Már semmi intimitás nincs közttünk.Nem jár szívesen haza hozzánk és sorolhatnám.Állítólag nincs szeretője,csak belőlem van elege.Pedig én mindent megtettem úgy érzm a kapcsolatunkért.Figyeltem rá,a gyereket becsülettel neveltem,eljárok tornázni,odafigylek magara is.De bárhogy igyekeztem sak romlot és romlik ovább.Már csak egy puszit se hajlandó adni.De én ezek ellenére szeretem és akarom őt.A legújbb taktikám szerint tökéletesen türelmes vagyok,egyáltalán nem szólok semmiért.

Ha nagyon igyekszem van remény rá,hogy javul a kapcsolatunk?Lehet,hogy csak kapuzárási pánik van a dologban és egy kis tér kell neki?


2010. dec. 1. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána, lehet, hogy mégiscsak van valakije (feltéve persze, ha valóban tudni akarod).
2010. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem is van valaki.Kérdezd meg,elvégre a párod?!Valakivel csak van nemiélete ha veled nem.Ne haragudj nem megbántani akarlak,mert nagyon kedves és türelmes vagy,igazi jó felesének való,ezért elhagyni ugyse fog,de valószínű szerető van a dologban.Te hiába teszel meg mindent,,nem a te hibád.Ne ess neki,inkább,figyelj oda a jelekre,a megérzéseidre.
2010. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel, nekem is sikerült. Nem szeretném leírni a történetemet, a lényeg, hogy remény mindig van!

Meg kell keresni az utat, hogy hogyan lehetne rendezni még a kapcsolatotokat. Szerintem ez nagyon nagy kihívás.

Én nagyon sok mindennel próbálkoztam.

Fontos azért, hogy a párod is akarja rendezni, egyedül nem hiszem, hogy megy. Ki kell beszélni a problémákat, akkor lehet rá megoldást találni.

Szurkolok neked!

2010. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat és a biztatást!

A férjemmel az baj,hogy nem akar beszélgetni se.De erős leszek és kitartok,nem tuom elhinni,hogy 14 év el tud tünni nyomtalanl.

A szerető dologban igyekszem odafigyelni mi lehet a helyzet.

2010. dec. 1. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmenteni azt amit csak az egyik fél akar megmenteni...Már puszit se hajlandó neked adni,nem akar veled kommunikálni de te még még mindig hajtasz,felkéne ébredni,őt talán az se érdekélné ha holnap elköltöztél tőle...Amúgy a gyerekkel hogy viselekdik?
2010. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyerekkel jól viselkedik.Megfelelően gondoskodik róla minden szempontból.De valahogy azt látni rajta,hogy nem érzi jól magát apa szerepben.
2010. dec. 1. 21:08
 7/10 anonim válasza:
100%
szia kedves kérdező!Nem tudom mi lehet a pároddal, de gyanús!Én majdhogynem ugyanebbe a cipőben voltam, csak nálunk jó kapcsolat volt meg a gyerekekkel is!Megvolt köztünk minden szex, megértés, odaadás!Mégis a férjem megcsalt 9 év után,mert kíváncsi volt!Én ezt észre vettem, mert egyre többet veszekedtünk és kezdett elhidegülni míg egy napon közölte velem, hogy elhagyja a családját, mert szerelmes.Két gyerek van nálunk.4 éves és 10 hós.Másfél hónapig játszott velem és a gyerekeivel kibe-csuki játékot.Most újra hazajött negyedjére is és már nem akar elmenni.Állítólag rájött, hogy amit irántunk érez az nem érhet fel semmivel.Hát remélem így lesz.Csak azért írtam mindezt le, mert igen létezik ilyen, hogy a pasik jó dolgukba bolondulnak meg, hívjuk ezt bárminek is!De ha tudod, hogy te mit akarsz és ebben ő partner lesz, akkor minden jóra fordulhat!!Kitartást neked és kívánom, hogy ne legyen egy harmadik fél a dologban!!Sok sikert!!
2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akarta a ygereket?
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült,hogy babát várunk úgy látszott örül neki.Csak a megszületése után vallotta be,hogy valójában iszonyatosan megijedt.
2010. dec. 2. 21:00
 10/10 A kérdező kommentje:

A 14:32-es válaszolónak köszönöm a biztatást.

Jólesik a kedvessége és neki is kívánom,hogy jóra forduljon minden a párjával.

2010. dec. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!