Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó e még a remény, ha vak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó e még a remény, ha vak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert nincs realitása.
2009. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Különben gyorsan fel kellene hagyni vele!
2009. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi van?
2009. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez attól függ, hogy milyen szituációban. Jó is lehet, mert bizonyos esetekben a remény hatalmas erőt tud adni és segít sok minden elviselésében. DE rossz is, mert egy ördögi körbe kezd el a "vak reménykedő" hiszen olyanban hisz, ami nem létezik...


Van valamilyen konkrét dolog, vagy csak úgy érdekelt a dolog?


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben a kérdésben, ahogy megfogalmazta a kedves kérdező, a válasz is benne van, kihallatszik már belőle az elfogadás és a lemondás. Vannak helyzetek, amikor egy problémát el kell fogadni tényként. Utána sokkal simábban megoldódnak a gondok.
2009. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem nagyon fiatalon halt meg,33évesen.Rengeteget szenvedett.Az orvosok megmondták,hogy meg fog halni.De mi nem hittük el.Aztán igazuk lett,meghalt. :( A barátnőm megkérdezte,hogy hogy lehet úgy élni...azzal a tudattal,hogy az akit annyira szeretsz,meg fog halni? Ezen elgondolkodtam,hogy voltam erre képes? És tudod hogyan? REMÉNYKEDTEM!! Az utolsó pillanatig hittem benne,hogy meggyógyúl és ez motivált. Persze utánna borzasztó volt,de akkor engem és a testvéremet a REMÉNY éltetett.
2009. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!