Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez esetben van...

Szerintetek ez esetben van remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk, 1 éves kapcsolat után szakított velem a párom (F). Látszólag minden jól működött, szerettük egymást, és egyszer sem veszekedtünk, nem volt semmilyen nézeteltérés vagy vita. Erre teljesen váratlanul előállt azzal, hogy Ő már nem érzi egy ideje, hogy szerelmes. Nekem azt mondta, nem volt konkrét ok, ami ezt kiváltotta volna, úgyhogy ne hibáztassam magam és emberileg nagyon szeret még mindig. Mástól viszont tudom, hogy Neki a pörgés, az izgalom hiányzik most. Abban reménykedem, hogy egyszerűen túl sok volt neki ez az egy év kötöttség (előttem a leghosszabb kapcsolata fele ennyi ideig tartott csak), kicsit kihűlt a dolog és most nem ezzel akar foglalkozni, egy kis szabadságra vágyik. Pár hónap múlva azonban még rájöhet, hogy esetleg hiányzom Neki én, és egy stabil kapcsolat, amit ha egy kicsit is akarna, még fel tudnánk éleszteni. Azt tudja, hogy én imádom Őt, Ő a mindenem, és bármikor kész lennék változtatni azokon a dolgokon, amik esetleg nem tetszettek neki. Tényleg annyira imádom, és úgy érzem, ebbe belehalok.
2011. jún. 23. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen benned büszkeség és tartás.
2011. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem semmi sem lehetetlen :) Bár ha azt mondod, hogy a pörgés hiányzott neki, lehet hogy ezt még mindig hiányolná, hiszen ennyi idő alatt az emberek nem gyakran változnak meg, váltanak életvitelt.
2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez ilyen se veled, se nelkuled kapcsolat. Vannak, akik kifejezetten ilyenben szeretnek elni, szeretik a dramat. Ha valaki ezt nem birja, ki fog keszulni viszont.


Ha egy ev kotottseg sok neki, par ev mulva elmenekul, ha kozos gyereket vallaltok? Vagy ha te lebetegszel es apolnia kellene? Szerintem a 22 eves fiuk 80%-a teljesen eretlen komoly kapcsolatra.

2011. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, és úgy gondolom, a mi kapcsolatunkból is hiányolta a pörgést, mert én kissé passzív voltam. Túlságosan féltem, hogy elveszítem, és túlságosan alkalmazkodtam hozzá. De mostmár észhez tértem és ezen tudnék változtatni!
2011. jún. 23. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ha egy leszel a háreméből. A kérdés, hogy megéri-e.
2011. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig birnád, hogy TE teszel meg mindent. Lehet megijedt. Szaladjon Ő utánad. Ha kellesz neki. Ha meg nem akkor nem érdemes siránkozni. Ha megszakad a szived is jobb, mint igy élni évekig. Lehet, hogy ha azt látná te már túl vagy rajta visszakönyörögné magát.

ha tényleg szeret rádöbben idővel. Addig is játszd el neki a jégkirálynőt

2011. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most rajta múlik, visszajön-e hozzád. Tehát remény persze van és gondolkodhatsz róla, de nem tehetsz semmit. Ha zaklatod, csak rosszabb lesz. Majd alakul magától, hiányzol-e és megvárod-e.

Amíg filozofálgatsz, esetleg végiggondolhatod, mi hiányzott neki vagy mi is zavarta. Mi az a "pörgés"? Veled nem tudott buliba menni? Vagy haverokkal találkozni? Miért? Igaz ez vagy csak kamu duma? Ha igaz, akkor lehet, hogy nem vagytok összeillők, lehet, valaki olyan kéne neked, akinek más, nyugisabb az életstílusa, vagy "kötöttebb" kapcsolatra lenne igénye. Ha meg a "pörgés" a csajozást jelenti, akkor ne sírj utána...

2011. jún. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
velem ugyan ez engem most hagyott el a barátnőm másfél kapcsolat után nem sok reményt látok benne hogy visszaszerezd most adj neki egy kis időt hátha meggondolja magát
2011. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, végig gondoltam, hogy mi zavarhatta, mi hiányozhatott neki. Nem tudom, hogy pörgés alatt mit ért, mert mindig csináltunk valamit. Bármikor elmehettünk volna bulizni is, de neki nem volt kedve, mert azt mondta, évek óta állandóan ez a program, hogy buli buli buli, ő ezt már megunta. Ha buliról volt szó, szinte csak házibuliba mentünk, leszámítva az első időszakot, a tavalyi nyárt, mikor összejöttünk. Soha semmiben nem korlátoztam, bármikor elmehetett a haverokkal, és kb. hetente 1X el is mentek csak úgy sörözgetni kocsmába.Persze olyankor én nem voltam ott, szóval megvolt a szabadsága. De együtt is sokszor voltunk a haverokkal. És ezen kívül is sokszor volt velük, pl. a közös sportolások alkalmával, szintén hetente többször.Én is szeretek eljárkálni, bármilyen programra nyitott voltam, talán az volt a baj, hogy ezeket szinte mindig ő kezdeményezte. Szóval nem tudom, a mi kapcsolatunkból milyen olyan pörgés hiányzott, amit ne tudtunk volna összehozni. Ezek szerint igen, lehet hogy csajozni akar.
2011. jún. 27. 09:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Erre teljesen váratlanul előállt azzal, hogy Ő már nem érzi egy ideje, hogy szerelmes.


Ez a gaz,ezen sajnos sem te se o nem tud valtoztatni.A szerelem vagy van vagy nincs.persze van eselye hogy ujra fellobban de szerintem egy ev alatt ha elmult az nem valami jo.

2011. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!