Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez esetben van...

Szerintetek ez esetben van remény az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk, 1 éves kapcsolat után szakított velem a párom (F). Látszólag minden jól működött, szerettük egymást, és egyszer sem veszekedtünk, nem volt semmilyen nézeteltérés vagy vita. Erre teljesen váratlanul előállt azzal, hogy Ő már nem érzi egy ideje, hogy szerelmes. Nekem azt mondta, nem volt konkrét ok, ami ezt kiváltotta volna, úgyhogy ne hibáztassam magam és emberileg nagyon szeret még mindig. Mástól viszont tudom, hogy Neki a pörgés, az izgalom hiányzik most. Abban reménykedem, hogy egyszerűen túl sok volt neki ez az egy év kötöttség (előttem a leghosszabb kapcsolata fele ennyi ideig tartott csak), kicsit kihűlt a dolog és most nem ezzel akar foglalkozni, egy kis szabadságra vágyik. Pár hónap múlva azonban még rájöhet, hogy esetleg hiányzom Neki én, és egy stabil kapcsolat, amit ha egy kicsit is akarna, még fel tudnánk éleszteni. Azt tudja, hogy én imádom Őt, Ő a mindenem, és bármikor kész lennék változtatni azokon a dolgokon, amik esetleg nem tetszettek neki. Tényleg annyira imádom, és úgy érzem, ebbe belehalok.
2011. jún. 23. 17:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen :( Csak azt sajnálom, hogy egyetlen esélyt sem adott nekem arra, hogy mepróbáljam benne ismét fellobbantani. Úgy gondolom, egy év elég hosszú idő ahhoz, hogy biztos lehessek abban: igazán szeretett engem, viszont túl rövid idő ahhoz, hogy ezek a komoly érzelmek csak úgy nyomtalanul elmúljanak.
2011. jún. 27. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!