Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 kis gyerek, volt feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kis gyerek, volt feleség, váltott gondoskodás, heti váltás.. Idén karácsony és szilveszter hetét a volt feleség a volt férjnek írta be. Normális, ha a volt férj képtelen elintézni, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb. 1 éve nyüglődöm egy elvált pasival, (2 pici gyerek, volt hárpia feleség, indulatkezelési gondok stb.) próbáltam alkalmazkodni és elfogadni a helyzetet, mert elhittem, élete szerelme vagyok. (Janem).

Az agressziója és a felesége miatt már egyszer szakítottam, mert a nő egyszerűen nem tűr ellentmondást és mindent ő irányít a távolból.

A pasi, pedig folyamatosan behódol neki, mert elmondása szerint, nem tud rá hatni, ha pedig szembesítem vele: ordít, mindennek elhord.

Van hogy a nő elutazik 2-3 hetekre és akkor az apjukra bízza a gyerekeket vagy csak kitalál valamit és akkor úgy kell lennie, tök mindegy, hogy nekünk progink volt lebeszélve..

Most az van, hogy idén a nő a karácsony és a szilveszter hetét nem szeretné a gyerekeivel tölteni, max 1 napot a karácsonyból, (tavaly 3 hétre utazott el és csak dec. 26.-ra ért vissza.)

Én szilveszteri úttal terveztem meglepni a pasit karácsonyra, mert kiszámolva, pont az a hét lett volna neki szabad, de a nő szépen kiírta magának azt a hetet is..

Szóvátettem, beszélt is a nővel, de hajthatatlan..

Nem engedi, hogy a heti váltás szerint menjen a dolog. Neki kell ez a két hét, nem enged belőle, mert tavaly is a gyerekekkel szilveszterezett, idén nem akar.

Jah csak előtte 3 hétig (hawaii-ozott), azt elfelejtette.

Szerettem volna, ha legalább kompromisszumkész, hogy akkor cseréljük fel a heteket, ha kell a szilveszter hete neki, vigye, de az sem jó, mind a két hét kell.

Persze, most a fickó megint velem ordibál, hogy ő megmondta, hogy nem fogja tudni elintézni és megint én basztatom, holott a volt felesége ilyen, megmondta!!!

Hiába a megállapodás, hiaba a szerződés, hiába minden!!

Gyűlöl, mert meg merem mondani a véleményem.

Én nem akarom tovább ezt így csinálni, hogy viseljem el, hogy alig tudunk találkozni, nyilván mindig csak 3.-4. leszek a fontossági sorrendben a feleség mögött, sosem fog tudni igazán rám figyelni, velem foglalkozni, amivel összességében nem lenne gond, mert elvagyok egyedül is, és meg tudom érteni, hogy a gyerekek az elsők, csak mindemellett még viseljem el azt, hogy a feleség irányítja az én életemet is és a fickó olykor ordibál, követelőzik, megbánt és arrogáns, kontrolláló és irányító pont velem, aki még ebben a fos helyzetben is mellette voltam végig, mert a válás alatt is fogni kellett a kezét, meg hallgatni, mekkora szemét a felesége..



(Pár hónapja szerettem volna összeköltözni/ megpróbálni vele, hogyan tudnánk együttműködni, ajánlásomra meg is néztünk 2 db lakást, de bizonytalan volt, így nem erőltettem.. Majd egyszer olyat mondott, ami után többet nem próbálkoztam..

“Fél, hogy ha összeköltözünk, meghal a vágy köztünk..”

Firtattam a dolgot, végül azt mondta: “Az előző héten amit együtt töltöttünk, már a hét vége felé nem éreztem azt a vágyat, mint a hét elején..”

A fickóval, már csak a szabad hetein találkozunk általában, mert mikor velük voltam, volt hogy az zavarta, hogy a gyerekei velem foglalkoznak és nem vele. Volt, hogy az volt a baja, hogy a gyerekeivel foglalkozom és vele nem..

..és sorolhatnám még a sok-sok kellemetlen szituációt érzést, így jobbnak látom már nem belefolyni a dolgokba..)


Ezt csak azért írtam még le, hogy némi plusz infóként szolgáljon a kérdés megválaszolásához.



szept. 17. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Konkrétan fájt elolvasni a kérdésed.

Tapasztalatom szerint 2-3 év kell mire helyre áll(hat) a rend. Addig megtehetsz te mindent is 2x, akkor sem leszel priós. (Utána sem biztos szóval nem fogadnék rá.)

Gerinc kiegyenesít, feláll, a "kivert kutyát" vissza a volt asszonynak, vagy a menhelyre aztán vigye az akinek nem jut más.

Te meg válogáss a független férfiak között. Köztük van még pár aki valóban férfi is.

tegnapelőtt 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

15


13 voltam


Szerintem egyértelműek a tények:(


Nagyon sajnálom, de én azt javaslom, hogy minél hamarabb szakítsd meg vele a kapcsolatot és vissza se nézz. Szerintem csak kihasznál téged.


Eszembe jutott nekem is, hogy igazán sose voltam felvállalva, ellenben a volt asszonnyal ment mindig a szívecskézés, meg tartalommegosztás facen. Ah. Miközben nekem írta, hogy így meg úgy mit csinálna velem.

Nem jó 2 ember játszóterén lenni kaszkadőrnek...

tegnapelőtt 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves, biztato szavakat. 🙏🏻😌😘
tegnap 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!