Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 kis gyerek, volt feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kis gyerek, volt feleség, váltott gondoskodás, heti váltás.. Idén karácsony és szilveszter hetét a volt feleség a volt férjnek írta be. Normális, ha a volt férj képtelen elintézni, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb. 1 éve nyüglődöm egy elvált pasival, (2 pici gyerek, volt hárpia feleség, indulatkezelési gondok stb.) próbáltam alkalmazkodni és elfogadni a helyzetet, mert elhittem, élete szerelme vagyok. (Janem).

Az agressziója és a felesége miatt már egyszer szakítottam, mert a nő egyszerűen nem tűr ellentmondást és mindent ő irányít a távolból.

A pasi, pedig folyamatosan behódol neki, mert elmondása szerint, nem tud rá hatni, ha pedig szembesítem vele: ordít, mindennek elhord.

Van hogy a nő elutazik 2-3 hetekre és akkor az apjukra bízza a gyerekeket vagy csak kitalál valamit és akkor úgy kell lennie, tök mindegy, hogy nekünk progink volt lebeszélve..

Most az van, hogy idén a nő a karácsony és a szilveszter hetét nem szeretné a gyerekeivel tölteni, max 1 napot a karácsonyból, (tavaly 3 hétre utazott el és csak dec. 26.-ra ért vissza.)

Én szilveszteri úttal terveztem meglepni a pasit karácsonyra, mert kiszámolva, pont az a hét lett volna neki szabad, de a nő szépen kiírta magának azt a hetet is..

Szóvátettem, beszélt is a nővel, de hajthatatlan..

Nem engedi, hogy a heti váltás szerint menjen a dolog. Neki kell ez a két hét, nem enged belőle, mert tavaly is a gyerekekkel szilveszterezett, idén nem akar.

Jah csak előtte 3 hétig (hawaii-ozott), azt elfelejtette.

Szerettem volna, ha legalább kompromisszumkész, hogy akkor cseréljük fel a heteket, ha kell a szilveszter hete neki, vigye, de az sem jó, mind a két hét kell.

Persze, most a fickó megint velem ordibál, hogy ő megmondta, hogy nem fogja tudni elintézni és megint én basztatom, holott a volt felesége ilyen, megmondta!!!

Hiába a megállapodás, hiaba a szerződés, hiába minden!!

Gyűlöl, mert meg merem mondani a véleményem.

Én nem akarom tovább ezt így csinálni, hogy viseljem el, hogy alig tudunk találkozni, nyilván mindig csak 3.-4. leszek a fontossági sorrendben a feleség mögött, sosem fog tudni igazán rám figyelni, velem foglalkozni, amivel összességében nem lenne gond, mert elvagyok egyedül is, és meg tudom érteni, hogy a gyerekek az elsők, csak mindemellett még viseljem el azt, hogy a feleség irányítja az én életemet is és a fickó olykor ordibál, követelőzik, megbánt és arrogáns, kontrolláló és irányító pont velem, aki még ebben a fos helyzetben is mellette voltam végig, mert a válás alatt is fogni kellett a kezét, meg hallgatni, mekkora szemét a felesége..



(Pár hónapja szerettem volna összeköltözni/ megpróbálni vele, hogyan tudnánk együttműködni, ajánlásomra meg is néztünk 2 db lakást, de bizonytalan volt, így nem erőltettem.. Majd egyszer olyat mondott, ami után többet nem próbálkoztam..

“Fél, hogy ha összeköltözünk, meghal a vágy köztünk..”

Firtattam a dolgot, végül azt mondta: “Az előző héten amit együtt töltöttünk, már a hét vége felé nem éreztem azt a vágyat, mint a hét elején..”

A fickóval, már csak a szabad hetein találkozunk általában, mert mikor velük voltam, volt hogy az zavarta, hogy a gyerekei velem foglalkoznak és nem vele. Volt, hogy az volt a baja, hogy a gyerekeivel foglalkozom és vele nem..

..és sorolhatnám még a sok-sok kellemetlen szituációt érzést, így jobbnak látom már nem belefolyni a dolgokba..)


Ezt csak azért írtam még le, hogy némi plusz infóként szolgáljon a kérdés megválaszolásához.



szept. 17. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Részben
7 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ez neked... feleslegesen teszed bele az energiát, nem elég, hogy a sor végén vagy, még le is ordít.

Az összeköltözés kapcsán tett megjegyzési alapján meg kell neki valaki, akivel szexelhet, amikor a gyerekek nincsenek ott. Amúgy meg várj a sorodra és mindenek előtt fogd be.

A hapsi egy barom. A helyzet meg alapból nagyon szar és ő ezen nem is szeretne változtatni. Itt csak te tudsz változtatni, hagyd őt és keress egy független hapsit, akinek te vagy az első.

szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell elvált, gyerekes férfival kezdeni.

A helyzeted nem egyedi: sok helyen van így, családomban is tudok rá példát.

A lényeg, hogy a gyerekek szerető és békés családban nőnek fel, ahol nem érzik, hogy csak koloncok mindenki nyakán...

szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek kell neked ennyi probléma a nyakadba. Hagyd ott ezt a pasit a francba és 10 perc múlva megszünt minden gondod.

Nem értem az ilyen embereket, ha nincs probléma, akkor csinálnak maguknak. Aranyból van a f.a, vagy mi?

szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma már ez a 2. kérdés, amibe belefutottam, ahol a kérdező teljesen reálisan látja a helyzetét, elénk tárja, mennyire gáz, majd rákérdez, hogy... Ha ezek nem forgalomgeneráló kamuk, akkor nem értem, hogyan lehet még bármi kérdés...

Eleve az, hogy ő ordít veled, idegeskedik, "követelőzik, megbánt és arrogáns, kontrolláló és irányító", tolerálhatatlan. 10+ éve egyedül vagyok, ami elég sz*r, de még így sem, akkor sem, semeddig sem!

szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jól leírtad magadnak a válaszokat...

Egy kérdés: Mi a jó neked ebben a párkapcsolatban?


Szerintem direkt alátok vág a volt feleség. Szép anya az olyan, aki az ünnepekre teljesen lepasszolja a gyerekeket, szegények:(

Ez az ő kettejük háborúja, amin nem hinném, hogy fogsz tudni változtatni. Ahhoz nagyon határozott pasi kellene. Meg h anyu is egy kicsit lecsillapodott legyen.

szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5 folyt


“Fél, hogy ha összeköltözünk, meghal a vágy köztünk..”


Firtattam a dolgot, végül azt mondta: “Az előző héten amit együtt töltöttünk, már a hét vége felé nem éreztem azt a vágyat, mint a hét elején..”


És amúgy a pasi is megválaszolta, hogy pontosan mire is tart téged... Néha szexre jó vagy, mert akkor él a vágy. :D Elképesztő... Hagyd a fenébe szerintem... :(


Nő/35

szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Gyakorlatilag ingyenprosti vagy neki és ingyen lelki szemetesláda.
szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Leírom a véleményemet háromgyerekes elvált apaként.

Ha a gyerekek anyja kiszámíthatatlan, és bármikor lepasszolhatja a gyerekeket, akkor egy apa hiába lobogtatja a szerződést, nem hagyhatja a kicsi gyerekeket magára, ha mar az anyjuk leszarja őket.

Ebben az esetben nem tud megfelelni az új barátnőnek, bármennyire is szereti őt vagy szeretne a kedvében járni.

Ha a volt feleség ennyire kiszámíthatatlan, akkor ehhez hasonló szituációk elő fognak fordulni, és az apa semmit nem tehet ellene. Hiszem, hogy ha tudna, tenne. Viszont megértem, hogy az apa idegét felőrli, hogy az új barátnő ezt nem képes megérteni, és az a személy, akitől támogatást várna, kikel ellene, és olyan dolgot vár az apától, amire nins ráhatása.


Ez valóban marha szar, és azt gondolom hogy ha az új nő ezt nem tudja elviselni, akkor szakítson.

Viszont az apát nem szabad felelősnek/hibásnak beállítani. Ő teszi a maximumot, amit tud, de a gyerek az gyerek.


Egy gyerektelen nő sosem fogja megérteni ezt, de még egy olyan nő is nehezen, akinek a válása után a vilt férje betartja az adott szavát.

szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ez a pasi volt a legjobb az egész felhozatalból?
szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8


Csak sajnos nem úgy tűnik a leírásból, hogy a férfi igyekszik mindent megtenni a barátnőért.... Összeköltözés, gyerekkel való foglalkozás, stb.

szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!