Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan zárjam le magamban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan zárjam le magamban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ezer éve ismerjük egymást, nagyon nagyon pici gyerek korunk óta, a szüleink jó barátok. Én, ahogy nőttünk fel, beleszerettem. Olyan 14 éves koromra biztos lettem ebben. Akkor én ezt a magam éretlen fejével elmondtam neki, ő pedig azt mondta, hogy ebben nem lehetek biztos, csak ő a hozzám legközelebbi srác, és emiatt ezek az érzéseim felé irányulnak. Mindegy, röviden ez egy nagyon kedves visszautasítás volt, barátok maradtunk. Elmentünk gimibe, lettek más barátaink is, bulik minden. Néztem az ő kapcsolatait.:) Igazából minden egészen jól ment. Csak eléggé eltávolodtunk, már nem nagyon beszélt velem, élte a kis életét, de azért szülőkön keresztül pl, tudtam róla.

Elkezdtük az egyetemet, és tavasszal tudtam meg, hogy ő lelkileg nincsen jól, pánik beteg, ott hagyja az egyetemet, abbahagyta a sportot, szakított vele a barátnője. Tényleg nagyon rosszul van. Aztán volt egy alkalom, mikor a szüleink találkoztak, és nem tudtam magam hogy kimenteni, szóval találkoztunk. Látszólag úgy viselkedett, mint aki jól van, de láttam mennyire lefogyott, az arca beesett, stb, nagyon sajnáltam. Csak azon járt az eszem egész este, hogy szeretném megölelni, valahogyan segíteni neki, hogy nekem bármit elmondhatna, megfőzném a kedvenc kajáját, vagy bármi. Nem is voltam kb jelen a beszélgetésben, meg a helyzetben, mert csak erre tudtam gondolni, és úgy éreztem, hogy szeretném megérinteni, megsimogatni, meghallgatni, stb stb, minden lehetséges dolog eszembe jutott. (Sajnos még szexuális jellegű dolgok is…). Azóta is rengeteget gondolok rá, álmodok vele, a múltkor egy órát ültem a telefon felett, hogy fel akarom hívni, vagy írni neki, de én aztán tényleg az utolsó vagyok akire szüksége lenne. Ráadásul mennyire szánalmas már, hogy eddigi életemben csak ebbe a srácba voltam szerelmes, de az elmúlt több mint 5 évben biztosan. Nem is volt senki más…

Annyira szeretnék ezen túllenni, elfelejteni őt, és ezt a folyamatos képzelgést, hogy arra gondolok, hogy vele vagyok, mert nem vagyok. 20L



jún. 29. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha el tudnád fogadni, hogy vele nem lesz semmi és nyitnál mások felé. De úgy tűnik nem akarod még elengedni, szóval szerintem beszélj vele, de először csak barátilag, aztán majd meglátod hogy alakul. Persze lehet erre se nyitott, de ha meg se próbálod, úgyis az lesz benned, hogy mi lett volna ha és lehet még évekig csak utána fogsz sóvárogni. Ennél még az is jobb, ha visszautasít és akkor talán végre tovább tudsz lépni.

Mivel nincs jó passzban, valószínűleg most nem vágyik kapcsolatra és nem is lenne alkalmas rá, szóval legjobb esetben is azt tudom elképzelni, hogy barátilag közelebb kerültök egymáshoz és ha kicsit összeszedte magát és rendeződik az élete, akkor még akár lehet is közöttetek valami. De erre semmi garancia nincs, szóval gondold meg mibe mész bele, ne vesztegess el újabb 5 évet.

jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát minel jobban nyomulsz nnál jobban fogod taszitani is.
jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!