Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy zárjam le magamban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le magamban a párom múltját?

Figyelt kérdés

Na, természetes, hogy mindenkinek volt múltja, neki is, nekem is. Nem a megmondó emberek véleményére vagyok kíváncsi, hanem azokéra, akik hasonló beállítottságúak, mint én. Nem egyéjszakás kalandról van szó, hanem hosszú távú szexkapcsolat, volt 1 ilyenje, nekem is. Viszont néha nem tudom megmagyarázni miért, mikor külön vagyunk teljesen váratlan pillanatokban beugrik a kép, ahogy az a másik személy hozzáért, szexelt vele. Ismétlem, tudom, hogy természetes és tudok is vele érni. Csupán azt szeretném elérni, hogy ez a gondolat megszűnjön a fejemben, mert ilyenkor mindig görcsberándul a gyomrom. Valószínű mert nagyon szerelmes vagyok és eléggé érzelmes. Kérdésem tehát, hogy aki hasonló problémákkal küzdött, hogy tudta legyőzni? Hogy lehet azt elérni, hogy ne jöjjön elő ez többet bennem? ( Már beszéltem vele róla, megértő és nem nézett le miatta vagy veszett velem össze, de még így is előjön az érzés néha).

Utóirat: a semmi közöd hozzá, engedd csak el stb kommentekből nem kérek köszönöm!



#múlt #Alkalmi együttlét
2020. nov. 3. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Hm, az előző exeire is féltékeny vagy ilyen módon, vagy csak kifejezetten a szexpartnerre?

Te magaddal meg vagy elégedve? Úgy érzed, elég vagy a párodnak? Milyennek tartod magad ehhez a másik személyhez képest?

Találkozik még ezzel a személlyel? Ha igen, akkor hogy viselkedik vele? Hogy beszél róla?

Mennyi idővel előtted lett vége a szexkapcsolatnak?


Azért kérdezem ezeket, mert igazából meg kéne tudni, hogy pontosan mi az, ami zavar. Bennem azért voltak ilyen érzések, mert a párom exbarátnőit szebbnek látom magamnál. Ez pedig azért van, mert nem vagyok megelégedve a külsőmmel, hiába tudom, hogy valójában nem vagyok csúnya.

Ha tudod, mi az oka ennek az érzésnek, akkor fogsz tudni kezdeni vele valamit.

2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Te vagy a nő gondolom :))...
2020. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

"valószínű mert nagyon szerelmes vagyok és eléggé érzelmes"


Azért én a hülyeséget mint lehetséges okot nem zárnám ki teljesen.

2020. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológus
2020. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
3# 😄
2020. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm, hogy Te válaszoltál a kérdésemre :D egyébként nem, én vagyok a fiú, bármi meglepő :D köztünk is vannak ilyenek. A párom idősebb tőlem, szóval nyilván több dolgot megtapasztalt. És igazából, nagyon maximalista vagyok az élet minden területén. Csak akkor nyugszom meg, ha másoktól tudom, hogy én,,vagyok a legjobb" . És mellé erős megfelelési kényszer is van bennem gyerekkorom óta. Megbeszéltük, hogy nála nincs olyan, hogy legjobb, mert mindegyik más, de azt nem érzem, hogy kevés lennék, mert látom hogy boldog szexuálisan, és el is mondja, hogy nagyon jó vagyok, valószínű a legjobb szó ami hiányzik az egómnak. Lehet mondani, hogy hülye vagyok, de nézzünk magunkba, mindenkinek megvan a maga hülyesége 🤷🏻‍♂️
2020. nov. 3. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem a párod multját kell lezárni hanem a saját gondolataidat értelmezni.
2020. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy magad is leírod, az egoizmusod az oka, hogy ezen agyalsz. Vannak emberek akik annyira énközpontúak, hogy képtelenek elfogadni azt, hogy nem mindig ők voltak a középpontban.
2020. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy a parod meg a te multbeli szexkapcsolatodon agyal 😅
2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
De amúgy én nem értem... normális esetben tök m1, mi történt a múltban.. annak a dolognak akkor volt jelentősége. A jelenben azért van VELED, mert te kelessz neki. Ő sem az az ember már, aki akkor volt.. mindenki változik.
2020. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!