Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy zárjam le magamban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le magamban a párom múltját?

Figyelt kérdés

Na, természetes, hogy mindenkinek volt múltja, neki is, nekem is. Nem a megmondó emberek véleményére vagyok kíváncsi, hanem azokéra, akik hasonló beállítottságúak, mint én. Nem egyéjszakás kalandról van szó, hanem hosszú távú szexkapcsolat, volt 1 ilyenje, nekem is. Viszont néha nem tudom megmagyarázni miért, mikor külön vagyunk teljesen váratlan pillanatokban beugrik a kép, ahogy az a másik személy hozzáért, szexelt vele. Ismétlem, tudom, hogy természetes és tudok is vele érni. Csupán azt szeretném elérni, hogy ez a gondolat megszűnjön a fejemben, mert ilyenkor mindig görcsberándul a gyomrom. Valószínű mert nagyon szerelmes vagyok és eléggé érzelmes. Kérdésem tehát, hogy aki hasonló problémákkal küzdött, hogy tudta legyőzni? Hogy lehet azt elérni, hogy ne jöjjön elő ez többet bennem? ( Már beszéltem vele róla, megértő és nem nézett le miatta vagy veszett velem össze, de még így is előjön az érzés néha).

Utóirat: a semmi közöd hozzá, engedd csak el stb kommentekből nem kérek köszönöm!



#múlt #Alkalmi együttlét
2020. nov. 3. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy zárd le hogy tudatosítsd magadban hogy az nem a te múltad.

Valószínűleg van némi önértékelési gondod ha ennyire kattogsz ezen.


Nyilván mindenkinek van valamilyen szinten. Párommal három éve együtt vagyunk, nálunk az a helyzet hogy neki előttem talán egy kapcsolata volt ami egy éves de inkább az is tini szerelem volt. Neki előtte semmi nem volt és utána meg végig bulizgatott csajozott mindig mással volt. De ezek még kapcsolatnak se mondhatóak. Szóval a lényeg hogy mikor összejottunk kicsit én is meglepődtem és valamilyen szinten zavart.


De aztán tudatosítottam magamban hogy egyrészt az a múlt most meg most van. Másrészt meg nem is az én dolgom. Harmadrészt azért zavar mert magammal van gondom. Ahogy ezt felismertem. Már meg is szűnt

2020. nov. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, az utolsó pedig főként leírta azt amire talán vágytam. Kicsit megerősítést, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen, már sokat segít. Plusz mióta leírtam itt a kérdésem, már egyre kevésbé zavar. Valószínű az utolsó mondataid miatt, ami nálam is igaz lesz előbb utóbb
2020. nov. 6. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!