Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet ez? Nagyon csalódt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Nagyon csalódtam magamban.

Figyelt kérdés
Világ életemben ki nem álhattam az ilyen harsány, nagypofájú, bulizós, mindenkinek tetsző nőket, nem az én világom. Mindig is ilyen csendesebb, kedves, figyelmes, de visszahúzódó lányot szerettem volna magam mellé. Most végre összejöttem eggyel, boldognak kéne lennem, de rájöttem, hogy ez a tipus meg unalmas. Pedig minden vágyam egy ilyen nő volt. Így örökre egyedül maradok?
2020. júl. 20. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te vagy unalmas ha nem tudsz semmilyen programot kitalálni.
2020. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy én találok ki mindent, ő csak bólogat hogy jól van vagy neki mindegy.
2020. júl. 20. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Talán nem csak fekete-fehérben kellene látnod a világot. Nem csak döntésképtelen és életunt introvertált nők vannak.
2020. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Cafkákkal próbálkozz, akik minden pasival leállnak dugni.
2020. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Te kitalálod, mi legyen, ő meg békésen szaggatja a nokedlit. Mi a gond?
2020. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ő nem szokott előállni önálló gondolatokkal?

Lehet, hogy csak ennyi kompromisszum kész, elég keveset írsz, így nehéz átlátni, belelátni a párkapcsolatotokba. Mióta vagytok együtt?

2020. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2020. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!