Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem , amitől igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem , amitől igazán ha lehet le akarod élni vele az életed?

Figyelt kérdés
Van most pl egy kapcsolatod új , nagyon durván jól elvagytok pár hónapig, vagy az az 1 év tökéletes , eljön az hogy sokat vagytok együtt igazán , összeköltöztök , vagytok együtt már annyi ideje hogy már nem akkora az a durva érzés mint az elején , akkor mi tartja életben a kapcsolatot ? Szeretet van , rendben, de tovább ? Mitől jó a szürke hétköznapokat úgy tölteni hogy semmi nem történik , ez egy sima lelki társ kapcsolat ? Sok szex tartja fent az egész szerelem/szeretet érzetet ? Mi a helyes válasz amitől varázslatosan nagyon jó érzés egy másik fél akivel sok sok éveken át vagy , mitől olyan szép ??? Most fog úgy érzem átalakulni a jövőm , úgy érzem hogy megtaláltam az igazit és félek mi lesz később , biztosan tuti igen hülyeség ilyenen gondolkodni de esetleg megpróbálnátok elmondani ?

jún. 28. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mi az az igazi érzés amikor éveken át meg vagy bolondulva és igazán élvezed a szerelmed ?
jún. 28. 16:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene elkezdeni parázni ezen, hogy mi lesz ha eljön a szürke unalmas robotélet ami már nem extázisról szól és unicornisról. Itt szokták a legtöbben szétrombolni a kapcsolatukat, amikor elkezdenek attól tartani, hogy ez most akkor már milyen lesz, amint a kétely megjelenik a félelem beférközik elég egy kis ék a fejedben, és az egyre jobban tágulni fog később.

Oda vissza müködtetni kell mindkét fél részéről, ha úgy adódik, hogy az egyik már kezd belefásulni és nem figyelni akkor megbeszélni, és belevinni olyan programokat, amitől ismét a tűz benne lesz, nem baj ha nincs mindig lobogó tűz és pillangó, csak életben kell tartani az oda vissza áramlást, a kölcsönösséget. Teret hagyni a másiknak, hogy rajtad kívül is legyen élete és forditva.

jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jol kijovok vele es van eleg szex. Ez tokeletes.
jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyoooon köszönöm !!! :D
jún. 28. 16:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok kíváncsi vagyok
jún. 28. 16:29
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Tervek. Egyutt megyunk bulizni jonnek hozzánk a haverok/rokonok vagy mi megyunk, kialakul az eletunk, gyűjtünk a közös kecora hogy haladjunk elore stb.


De ha a pasi olyan aki nem képes hosszutavura mert párévente nőket cserél akkor megette a fene az egészet.

jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.: nem kell mindenben egyertertdni. Fontos elengedni a maxikat progrsmra amit o szeret. Akkor amikor o akarja es ne eroltesd h mondja meg meddig marad. Me hivogassatok egxmast ha a masik elmegy programra. Helyinfit megosztjattok ha igenylitek h csatlakozzon a masik kesobb. Nem baj ha nem mentek egymassal. Ne felj a megcsalastol. A lelki kotelek mindennel erosebb poraz. Ne eroltessetem ra az akaratotokar a masikra hanem fogadd el ha vmiben kulonbozik. Kezeld erdekessegkent a kulonbozoseget es keresd azt miben tanulhatsz tole emiatt.

Ne akard gorcsosen h orokke tartson,ne varj tul sokat a masiktol.

Ha mentek vhova lehet ugyis h egyikotok kesobb megy oda,helyinfoval megkeresitek egymast. Ne veszekedjetsk ki meddig kedzul csak az indulas idopontot hatarozzatok meg.


Ne szoljatok bele ki mit estik iszik.

Mindenki a sajat keresetebol egyen igyon vegyen ruhakat stb igy nincs veszekedes.

Alberleti doj es rezsit felezzetek.


Hazimunkat beszeljetek meg ki mit mikor akar megcsinalni es irjstok le nsptarba a beosztast. Ha elmulasztja eg ikotok legyen megbestelve kompenzacio.

jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve vagyok együtt a párommal és leginkább az tartja össze, hogy legjobb barátok is vagyunk. Van egy rakás közös témánk, nevetünk sokat, szeretjük egymás barátait úgyhogy jó társas programokat is tudunk összehozni, nyilván szexelünk is hetente többször, de szerintem ez ennyi idő után már nem összetartó pont, szexelni tudnánk bárki mással is. De jól működik az egész, szóval semmi indokunk nincsen, hogy másokat keressünk csak azért, mert az izgibb.
jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, az öregek úgy mondták nekünk, hogy van a szerelem, házasság, gyerekek, aztán a hobbik :D
jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyugalom érzése. Ha az eltűnik a kapcsolatból akkor van vége.
jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!