Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem , amitől igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem , amitől igazán ha lehet le akarod élni vele az életed?

Figyelt kérdés
Van most pl egy kapcsolatod új , nagyon durván jól elvagytok pár hónapig, vagy az az 1 év tökéletes , eljön az hogy sokat vagytok együtt igazán , összeköltöztök , vagytok együtt már annyi ideje hogy már nem akkora az a durva érzés mint az elején , akkor mi tartja életben a kapcsolatot ? Szeretet van , rendben, de tovább ? Mitől jó a szürke hétköznapokat úgy tölteni hogy semmi nem történik , ez egy sima lelki társ kapcsolat ? Sok szex tartja fent az egész szerelem/szeretet érzetet ? Mi a helyes válasz amitől varázslatosan nagyon jó érzés egy másik fél akivel sok sok éveken át vagy , mitől olyan szép ??? Most fog úgy érzem átalakulni a jövőm , úgy érzem hogy megtaláltam az igazit és félek mi lesz később , biztosan tuti igen hülyeség ilyenen gondolkodni de esetleg megpróbálnátok elmondani ?

jún. 28. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 14 éve vagyunk együtt. Szerelem, összetartozás, jó szex, és egyszerűen az, hogy igazi lelki társak vagyunk, sok bennünk a közös ,sokat beszélgetünk, nevetünk, ragaszkodunk egymáshoz. Egy sima dolgos hétköznapot is bearanyoz amikor megcsókol, megölel, elmeséli mi volt aznap, aztán én is, majd közös fürdés, bekuckózás sorozatot nézve stb stb. Mi imádjuk ezt is, együtt:)

Vagy mikor ő elalszik délután, én olvasok egy jó könyvet, közben néha néha ránézek , szuszog, elönt a boldogság hogy vagyunk egymásnak❤️, és mindig számíthatunk egymásra.

Életem leghosszabb 5 napja volt, amikor egyik napról a másikra beteg lett, kórházban fogták mert kiderült hogy vakbélgyulladása van és műtik😔 sokat aggódtam, sírtam érte, és nagyon hiányzott.

Igaz szerelem. Ennyi:) Aki még nem találta meg a másik felét, annak nem könnyű leírni milyen érzés ez.

jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%

25 éve imádjuk egymást, pedig egyikünk se egy könnyű eset.

65F

tegnapelőtt 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy.. ők azok hajtogatjak a szabadsag feladasat mindig mikozben a ferfiakat szidjak hogy nem hajlandoak megallapodni.
tegnapelőtt 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem midíg kicsit felerősödik egy egy aktust követően. Tehát fontos része a kapcsolatnak. A szürke hétköznapokban is kedves mind a két fél egymással. Ha teljesen jól együtt tudtok működni, akkor nincs az a kérdés, hogy mitől szép. Szép attól kérdező, hogy a szerelmedhez bújsz az ágyatokban. Boldog vagy attól, hogy hozzád ér a karja vagy lába vagy épp az arcotok ér a másikhoz. Amikor megölel egy fársztó nap után és egymás karjaimban alszotok el. Jó magam nem emlékszem több dologra. Nekem ezek már csak emlékek.

Higyj és bizzál a megérzeseidben! Ez is fontos.

tegnapelőtt 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!