Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az lehet, hogy válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy válás után valaki úgy dönt, hogy soha többé nem ismerkedik?

Figyelt kérdés
Nem csak nem házasodik újra valaki mással, hanem nem is ismerkedik! Van egy istenverte jól kinéző 40es éveiben járó férfi kollégám! 4 éve elvált, konkrétan bárkit megkaphatna, de ő egyedül van! Mi lehet ennek az oka? Valamint az ilyen mit csinál szabadidejében? Ha a szerelem nem is, a szex nem hiányzik neki?

jún. 24. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szexre kap mindig nőt,minek a nyakába a gond.
jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexet kapcsolaton kívül is meglehet kapni.
jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hol és hogy? Én úgy látom, hogy senkije nincs, ilyen téren sem! Nem jár sehova! Hol találna
jún. 24. 12:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a homlokára írva, hogy tegnap Jucit, ma Nórit dugja.
jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 nyomkövetőt szereltél rá meg követed mindenhova és az ablakból lesed, hogy mit csinál vagy honnan tudod ennyire?
jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom! Kérlek ne támadjatok! Aggódom érte! Jó ember, megérdemelné, hogy családja legyen!
jún. 24. 12:47
 7/15 anonim ***** válasza:

#6

Ez nem érdem kérdése.

jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sajnálod 😅 Annyira, hogy majd te megvígasztalod. 😏
jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
igen. Itt vagyok én, aki ezt tette. Boldog ember lettem végre.
jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

Ja, nekem is ez jön le, mint az exem, aki annyira megsajnált egy férfit, hogy lefeküdt vele, hogy megvigaaztalja. F 😅

jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!