Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kaphatnék több gyerekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék több gyerektartást?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel. Van egy 2 éves kisfiunk. Van egy 10milliós babaváró hitelünk ami az én házam felújítására lett költve. A férjem azt mondta ad 50ezer forint gyerektartást és fedélzi a gyerek nagyobb kiadásainak felét, én vállaltam a hitelt de így nem fogok tudni kijönni mert a 2 évesem mellett nemtudok dolgozni. Nem akarok osztott felügyeletet sem azt,hogy Ő nevelje a gyermekünket, mert ezzel riogat.

jún. 22. 10:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%

50 ezer foirnt? 😂

Mégis melyik világban lehet egy gyereket normálisan ellátni 100k-ból???

jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

A 10 millios hitelt ketten vettétek fel. Olyan szerintem nem létezhet hogy aztán egyszercsak beint az egyik es otthagy a sz.rban a KÖZÖSEN felvett es annak felhasználástol KÖZÖSEN hozott dontés utan.


Ergi az egyik szamitott a másikra. Aztán az a másik meg beint az egésznek? Szerintem jogilag ilyen nincs.

jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Tehat ha en kozosen felvennék hitelt akár egy pasi kocsijára ami nem az enyém, a hitellel addig amig az ki nem fut én is ugyanugy tartozom.
jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
Na és miért nem tudsz dolgozni a 2 évesed mellett??? Hmmm??? Hát igen, 25 ezer Ft gyes + 12 ezer Ft csp + 50 ezer Ft gyerektartás az igen csak csekély egy hónapra. Mit szeretnél? 3 éves koráig vakarni otthon a nuneszt és aput húzni lóvéval? Ezt te se gondolod komolyan! Szépen fogod magadat, beadod a 2 évesedet a bölcsibe, te meg elmész 6 órában dolgozni és a pénz probléma meg is van oldva. A hitel meg közös, nincsen olyan, hogy csak te fizeted. Felezzétek el!
jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

4-es

50 ezer ft akkor is vicc kategória, ha az anya dolgozik. Használd már az agyad.

jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

4 ha az anya dolgozna is es minden penze a csaladra gyerekre menne el meg a hára az se mentetesíti fel a másik szülőt a felelossege alol.


Sőt az se mentesitené ha az anya vmi gazdag nő akit fenékig felvet a pénz. Mert az meg elvarhatná azt ha ő fizeti a magantanárokat fogszabályzot sportot meg milliokat tesz a gyerekbe akkor az apa is tegyen bele milliokat.


Nem egy ember felelossége a gyerek.

jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
22%
De nem dolgozik! Azt írta!
jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%
Ok. Elmegy dolgozni, és abból fizeti a bölcsit. Ugyanott tart.
jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Es egy gyerekkel ha dolgozik is a nő de ő viseli a tappenzt a sok gyerek miatt kivett szabit es azt is hogy műszakolni ae tud hétvégézni se. És egy rakat kiesése van abbol hogy nem vállalhat el bármilyen munkát a gyerek miatt. Ez is a gyerek miatti minusz.
jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

7 de 4 re írták aki cseszteti az anyát hogy dolgozzon.

Nemcsak az anya vállán kell lennie a gyerekfenntartásnak!

jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!