Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kaphatnék több gyerekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék több gyerektartást?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel. Van egy 2 éves kisfiunk. Van egy 10milliós babaváró hitelünk ami az én házam felújítására lett költve. A férjem azt mondta ad 50ezer forint gyerektartást és fedélzi a gyerek nagyobb kiadásainak felét, én vállaltam a hitelt de így nem fogok tudni kijönni mert a 2 évesem mellett nemtudok dolgozni. Nem akarok osztott felügyeletet sem azt,hogy Ő nevelje a gyermekünket, mert ezzel riogat.

jún. 22. 10:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy nemcsak a mindennapi költségekkel kell számolni, hanem az összes időszakos / egyszeri kiadással: gyógyszer/kezelés, ruha, cipő, játékok, bútorok stb.
jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
A hitel az ugyanugy az apuka "sara" is. Nincs olyan hogy elválok (tehát még a meélhetésben se segitek), aztán én mentesülök csak ugy 10 millios tartozás alol is. Szerintem ez törvénytelen.
jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha a házra lett koltve ha nem. Az apuka beleegyezésével tortent tehát anyuka számitott rá évekre, es ennek tükrében ment bele a hitelbe.

Ha apuka "kiszáll", én nem csak a hitel felét de még árulás "becsapás" miatt kártérítést is a nyakába varrnék az biztos.

jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
21%

Apukának jogilag semmi köze a hitelhez, és a házhoz.

Az osztott felügyelet jó ötlet, így az anyuka felszabadulhat, és tud dolgozni. Most a sztoriból az látszik, hogy a férfinek kellene fizetni a hitelt + egy komolyabb gyerektartást is, míg az anyuka nem dolgozik akár még home office sem.


Az 50 ezer valóban nem sok, de kb két éve még 2 gyerek után kellett 85 ezer tartásdíjat fizeni egy ismerősömnek, szóval onnan nézve ez reális. Mások nyilván mást fognak mondani, de ilyen is van, többről is tudok.


Vannak szülők, akik egyedül nevelik a gyereket, ismerek ilyeneket is, az anyuka ott nem is akarta, hogy a férfi bármit is fizessen, pedig a férfi felajánlotta, de a nő nem akart sem bosszút, sem ezek leakadni, meg tduta oldani a férfi nélkül. Van ilyen is.

jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%

14

Ha apuka aláírta a hitelszerződést, akkor jogilag nagyonis van köze hozzá. Nem értem, miről beszélsz...

jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%
15. Nincs köze hozzá, a nő tulajdonában van a ház. Képben vagyok jogi ügyekkel, nem értem miről beszélsz.
jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%

Egyutt vették fel a hitelt(van egy "hitelünk")

Meghát van egy gyerekük is.

Es a nő egyedul, meg gyerek nelkul fel se vette volna.


Ha meg a saját ház taglalásába mennénk bele akkor még a nő nyujtott lakhatást is apukának azalatt. Azt is be lehetne vasalni akkor.

jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Ez a bosszúállásról szól. Ekörül forog az egész, ezt kár szépíteni.
jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem bosszuállásrol szol hanem arrol hogy apuka egyedul hagyja a sz.rban a családját és nincstelenségbe akarja őket kenyszeriteni.

Gyereket is csinál hitelt is vesznek fel aztán röhögve elválik.

jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

16

Teljesen mindegy. Ha egy kutyamenhely felújításának támogatására vette fel a hitelt, akkor is köze van hozzá, hiszen ALÁÍRTA. Ne legyél már hülye.

jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!