Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A háború elől idemenekült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háború elől idemenekült ukrán nők miatt valóban sok válás vette kezdetét?

Figyelt kérdés
Nálunk a munkahelyen (multicég, megyeszékhely) már a többedik alkalommal fordult elő, hogy az elmúlt 2 évben családos férfiak válnak el és hagyják ott a családjukat a huszonéves ukrán lányok miatt. Abba senki nem gondol bele hogy ezek a lányok csak ugródeszkát keresnek? Az egyik férfikollégám 41 éves 2 gyerekes apuka, összejött egy, a céghez 2 évvel ezelőtt érkező 28 éves 2 gyerekes FÉRJES nővel. A pasas elvált a feleségétől és magához költöztette a csajt a gyerekeivel együtt. Előtte albérletben lakott a lány. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy csak a valamit nézik és ugródeszkának használják a magyar pasikat. Elvégre közös nyelvük sincs, a pasi nem beszél ukránul, a csaj meg csak úgy tud.
jún. 18. 11:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Talán valóban beleszerettek egymásba, ez meg sem fordult a fejecskédben?
jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
27%
Irigykedsz, hogy testbeszéddel is megértik egymást?
jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%
Angolul egyik sem tud?
jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva lesz@rom, hogy az ukrán nők kihasználják-e a magyar férfiakat vagy sem, nem az én életem. Ha képesek voltak megcsalni a nejüket, vagy lelépni holmi fellángolás miatt ha tényleg nem beszélnek egy nyelvet akkor annak úgy kellett lennie, a házasság nem volt elég erős.
jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%

Nálam instant kuka ha ukrán és nem a származás miatt, hanem azért mert sem magyarul, sem angolul nem tud, pénzem kellene nekik. Használják csak ki a sok idióta 40-50-es házas férfit, legalább nekem több magyar nő jut.


24/F

jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Nagy valostinuseggel ugrodeszka kell csak nekik.
jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Ki az a hülye aki egy analfabéta ukrán szexbábuért dobja a családját? Ha tényleg van ilyen akkor meg is érdemli a sorsát.
jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy ez csak legenda, de nem, saját szememmel látom. Angolul csak a pasas beszél egy alapszinten, a csaj nem.
jún. 18. 12:10
 9/45 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez tipikusan az a csaj aki valóban szép és tudja magáról hogy ő amolyan trófeának számít. El is várja hogy cipelve legyen a feneke, ő fel nem száll a céges buszra. Ez akkor is így volt amikor még nem laktak együtt. Mindemellett nem tudom, hogy a pasas hogyan áll anyagilag, de emeletes nagy családi ház, új Audi, stb. Ez biztosan vonzó lehetett a csajszinak. Ez előtt a faszi előtt egy 27 éves sráccal volt a csaj aki szintén a cégnél dolgozik, de őt dobta, mivel nem tudta furikázni meg mindenféle hülye ajándékokkal elhalmozni
jún. 18. 12:12
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
"Multicég" azért egy mucsaröcsögei gyárat ahol ilyen nyelvtudást, írást-olvasást sem igénylő droidmunkák vannak jobbára, ne nevezzünk már multinak. Az ilyen cégeknél simán elképzelhető a melós pasik részéről az a szellemi színvonal, hogy elég neki egy párkapcsolathoz annyi, hogy a nő huszonéves. A saját környezetemben viszont ilyet nem tapasztaltam, kizártnak is tartom, azért kategóriákkal magasabban van a léc. Az egy dolog, hogy szeretem a feleségem, meg nem érdekel a huszonéves korosztály, de egyedülállóként még egy egyéjszakás szexre se kellett olyan, akivel nem lehet pár értelmes mondatot váltani.
jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!