Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A háború elől idemenekült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háború elől idemenekült ukrán nők miatt valóban sok válás vette kezdetét?

Figyelt kérdés
Nálunk a munkahelyen (multicég, megyeszékhely) már a többedik alkalommal fordult elő, hogy az elmúlt 2 évben családos férfiak válnak el és hagyják ott a családjukat a huszonéves ukrán lányok miatt. Abba senki nem gondol bele hogy ezek a lányok csak ugródeszkát keresnek? Az egyik férfikollégám 41 éves 2 gyerekes apuka, összejött egy, a céghez 2 évvel ezelőtt érkező 28 éves 2 gyerekes FÉRJES nővel. A pasas elvált a feleségétől és magához költöztette a csajt a gyerekeivel együtt. Előtte albérletben lakott a lány. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy csak a valamit nézik és ugródeszkának használják a magyar pasikat. Elvégre közös nyelvük sincs, a pasi nem beszél ukránul, a csaj meg csak úgy tud.
jún. 18. 11:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sántít az egész sztori...ad1-a jó egzisztenciára hajtó nők érdekes, hogy gyári melóssal akarják magukat eltartatni

Ad2-ne haragudj de ha két ember 0! Közös nyelvet beszel, akkor melyik mesében sikerül egy osszekoltozesig eljutni?? Hagyjuk már,mese habbal

jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
56%
Nagyjából kölcsönösen használják egymást, nincs ezzel semmi gond.
jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
40%

17#. "Az 100%, hogy a nő részéről ez csak érdek. Ott van neki két gyerek, nyilván nem akar albit fizetni, kapóra jön egy 40-es jó egzisztenciával bíró pasas aki eldobja az agyát attól hogy egy huszonéves kelet-európai szépség szétrakja neki a lábait."



Persze, hogy erdek. Miért az nem érdek, hogy még a csúnyább magyar nők is a pénzes csávókra mennek meg irreális elvárásaik vannak? Ha nekem szétteszi egy szép huszonéves ukrán, akkor az egy kölcsönösen gyümölcsöző kapcsolat. Ennyike.

jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván szubjektív, hogy kinek mi a szép, de én egy olyan ukrán melóscsajt sem láttam, aki akár csak egy kicsit is vonzó lett volna, nemhogy szép.
jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
22%
24. Én igen volt onnan csajom.
jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
27%
Mert a magyar nők nem érdekből vannak veled. Ma is megtudtam valamit a savanyú szőlőktől 😂
jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
86%
Ízlések és pofonok. Nagyjából annyira tömeges ez a jelenség mint hogy a magyar lányok külföldieken lógnak. Elnézve ahogy kétségbeesetten próbálnak felszedni nyugati férfiakat, láttam már ilyet. Mekkora szánalom...
jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
42%
Durva, hogy így lenézitek a nőtársaitokat, kedves nők! Ráadásul háborús országról beszélünk. Több szolidaritást! Ők is csak élni, boldogulni, szeretni szeretnének, akárcsak Ti!
jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
43%
Nó májgrenc mór in! Stop! Ennyi.
jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, irigy vagy hogy nem te dugod a fiatal szép csajt? 🤡
jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!