Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Válni akar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Válni akar

Figyelt kérdés
Be voltam rúgva... feleségemmel összekaptunk. Levágtam neki két pofont. Sajnos az egyik eltörte az arc csontját. De nem akartam, az ital volt a bűnös. Mit tehetnék, hogy ne akarjon elválni és a rendőrségi feljelentést visszavonja?
2010. okt. 25. 00:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
71%
Még ő a rossz? Nem vagy normális.
2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
71%
Ember, rázd már meg a fejed és gondolkozz egy kicsit reálisan mert ez itt egy marhanagy illúzió, hogy te áldozat vagy. Mindenki a maga sorsának kovácsa. Hát te ilyet kovácsoltál magadnak. Mert kettőn áll a vásár, és itt bizony te voltál az egyik hibás fél, ráadásul nagyobbat hibáztál mint az asszony. Mit szólnál, ha a nejed részegen kitépte volna a tökeidet, hmm?
2010. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Lenyeg, hogy vonja vissza ezt. Foleg a rendorseget, nem erdekel hogy, csak csinalja. Nem fogok ilyenert sittre kerulni...
2010. okt. 25. 23:29
 34/41 anonim ***** válasza:
71%
Ha én lennék a bíró, én lesittelnélek. Örülj, hogy nem én vagyok az!
2010. okt. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Te meg orulj, hogy nem a felesegem vagy...
2010. okt. 26. 02:23
 36/41 anonim ***** válasza:
78%
Szegény nő....Előszőr ütötted meg ugye?Szerintem meg folyamatosan verted és elege lett,a gyerekeket sajnálom...De az élet majd vissza adja ezt neked,mikor öreg korodra,senki nem nyitja rád az ajtót,és csak leszarnak.
2010. okt. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
79%

Ha a kezem közé kerülnél...Amúgy nő vagyok,de vertem már meg betörőket is...Megtudom védeni magam ha kell,bántalmazott emberekkel foglakozom,feleséged helyébe beíratkoznék önvédelmi tanfolyamra és szétcsapnálak,vagy küldenék neked verőembert ajándékba...

A szomorú,hogy nem bántad meg csak félsz a sittől,igy derül ki hogy gyáva "ember" vagy ezért is ütötted meg mert nincs más fegyvered csak a verés...Otthon ezt láthattad.

2010. okt. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
79%

Wow, ez ám az érett konfliktuskezelés. A legmélyebb tisztelettel: csak a saját bőröd érdekel, a feleségeddel a nézeteltéréseket meg csak a fizikai erőfölényeddel tudod megoldani. Tényleg gratulálok. Nem is értem, miért akar elválni a feleséged egy ilyen arany embertől...


Elpereled tőle a gyerekeket? Ember, ismered te a jogrendszert? Még ha te lennél maga Jézus és a nő lenne alkoholista, akkor is nehéz az anyától elvenni a gyerekeit. De így, látlelettel? Nem a gyerekeket veszik el, hanem téged fognak lecsukni súlyos testi sértésért. Ha igazán szerencséd van, egy feminista bírónőt fogsz ki, aki a kiszabható maximális büntetés mellé még talál joghézagot, amivel a dupláját adhatja.

Előre is jó szórakozást kívánok! Ja, ne felejtsd el a bírót is lepofozni, akkor el szoktak tekinteni a büntetéstől!

2010. okt. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ilyen ellenséges velem mindenki. Én vagyok az áldozat. Az ital meg a körülmények következménye ez. Ő meg ordibált aztán levágtam neki kettőt, hogy hallgasson már el. Aztán még el is hagyott. Pedig 20 év alatt 1 percet nem dolgozott én tartottam el a "pici" pi**áját... Végig 12 óráztam majdnem 6-7 évet. Persze, az egészségem is ráment és az idegrendszerem. Persze, ez senkit se érdekel, mert ez nem "azonnali" testi sértés. Mikor mondtam, hogy menjen el melózni akkor kifogások. Amikor dolgoztam mint az állat, hogy meglegyen a családnak minden, akkor bezzeg jó voltam. Most botlottam egyet és mindenki a nyakamat akarja... Kíváncsi lennék, hogy itt hány ember csinálta volna ezt. Persze, nem mondom, hogy nekem nincs hibám vagy ilyesmi. Nah, de hát a nők szemébe mindig a férfi a hibás... "Szegény" nők. De ha melóról van szó akkor nem olyan nagy a "pofájuk"... A hülye férj tartsa el őket, mert szült egy gyereket, utána meg szegény nő nem kap melót. A férfit elhanyagolja. Ha a férfi nem úgy szól, vagy pofon vágja mert elege lett akkor összeomlik a világ...
2010. okt. 26. 04:08
 40/41 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mindenki hibás, csak te nem. Ha olyan szar volt a házasságod, miért nem váltál el?

Ha a feleséged lenne fizikailag erősebb és eltörte volna a lábad, akkor itt rinyálnál, hogy te vagy az áldozat..

2010. okt. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!