Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem akar válni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem akar válni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem volt köztünk semmi. Azt mondja, már nem tud nőként tekinteni rám. van egy kisbabánk, akivel nem nagyon foglalkozik. Csak bezárkózik a számítógép elé ha itthon van, vagy alszik. El akarok válni, de azt mondja, nem fogom őt kirakni a házból. Hiába magyaráztam neki, hogy a házat eladnánk és így mindketten vehetnénk egy kis lakást, hallani sem akar róla. Mit tegyek?
2011. jún. 3. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Ügyvéd..

Ha ő az akivel nem lehet beszélni, ne te szívj miatta.

2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mióta hidegült el tőled?

Nincs esély a mentésre? A válást nélküle is kimondják, de mindkettőtöknek jobb,ha megegyeztek.

2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell az O beleegyezese. Beadod a valast es kesz, nem? Persze nem akar valni, neki igy pont jo. lakas, feleseg, gyerek, minden elintezve neki.
2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

mark86


add be a válást! FromOz-nál a pont

2011. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem hiszi el, hogy eljutsz a bíróságig, legalábbis volt körülöttem hasonló eset.Azt ő is nagyon jól tudja, hogy ez nem így megy, hogy nem raksz ki engem.

Ideális esetben megváltja az egyik fél a másik részét.Legrosszabb esetben a bíróság a lakás olyan megosztására kötelezheti a feleket, amellyel szeparáltan tudnak élni ugyanabban az ingatlanban.

De nálad marad egy kiskorú, ha akinek tartást kell fizetnie.Egy olyan változással, amivel ez az ő kis önző élete kizökkenthető, jól fel fogod húzni.Csak ha elindul a folyamat, akkor tudod meg, hogy miben tudtok megegyezni.Ha a vagyonmegosztás nem megy nektek-nincs közös megegyezés-akkor a bíróság fog dönteni.Ugyancsak a tartás kérdésében is a bíróság dönt, ha nincs egyezség.Nem lesz fáklyás menet,de neki se.Kitartást!

2011. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
61%
Neki most ez pont tökéletes. Mosnak,főznek rá, van gép,tv stb. Szerintem is menj el ügyvédhez. Ennek a kapcsolatnak nincs már jövője...
2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Gondolom ügyvéd ahogy mondták. És ha nem muszáj próbálj nem haragban elválni tőle. Gyereknek se jó ha nem foglalkozik vele, igaz jobb mintha feje fölött üvöltöznétek.
2011. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Vigyél haza egy kamu pasit,na akor fog neki leesni,hogy te már lese szarod őt,na akkor ő fog csomagolni...Perzse lehet neki még akkor se akarna menni,mert van ház meg cseléd,szóval ügyvéd a biztosabb.
2011. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ez az utolsó válasz majdnem jó,de inkább igazit vigyél! sokat segítene minden téren különben is.

2011. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő válaszokat. Én szépen akartam elválni (még mindig szeretem, de nem vagyok hülye, tudom, mikor kell kilépnem a képből)felajánlottam neki,hogy ne fizessen gyerektartást, (részmunkaidőben, minimumbéren van bejelentve) és írtam is egy megegyezést, hogy bármikor láthatja a gyerekét.

Istenem, de jó volna, ha hazahozhatnék egy pasit, ahogy itt ajánljátok! De még kamu pasim sincs, 17 hónapos a kisbabám, nincs időm és lehetőségem ismerkedni. És nem akarom megcsalni, az nem az én stílusom. De azért tetszik az ötlet....:-)

2011. jún. 3. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!