Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Válni akar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Válni akar

Figyelt kérdés
Be voltam rúgva... feleségemmel összekaptunk. Levágtam neki két pofont. Sajnos az egyik eltörte az arc csontját. De nem akartam, az ital volt a bűnös. Mit tehetnék, hogy ne akarjon elválni és a rendőrségi feljelentést visszavonja?
2010. okt. 25. 00:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Húbazz'... tulajdonod a feleséged, hogy csak úgy lekeversz neki? Anyádnak lekevernél? A feleséged se alattad áll! Alapból piás vagy, vered is, mi tartsa nálad? Szerinted?
2010. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz ugye?

Ha az arccsontját eltörted, az nem pofon volt, de ezt szerintem te is tudod. Jól teszi a feleséged, hogy el akar válni. Ha egyszer megtetted, bármikor megteheted újra. Ne fogd az italra, a részeg ember őszinte..

2010. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem mentség. Menj elvonóra.
2010. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tehetsz. vállald a felelősséget ezért a hatalmas undorító baromságért, amit tettél, és tanulj belőle.


te komolyan azt képzeled, hogy itt bárki is bátorítana valakit, aki részegen úgy megveri a feleségét, hogy annak eltörik az arcsontja? nézz már magadba, nincs egy cseppnyi bűntudatod se?

2010. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

"az ital volt a bűnös."


Az ital pofozkodott vagy te?

2010. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
51%
Na jó, az első vagyok megint. Mivel házasságpárti vagyok, mondok neked valamit. De el ne b.szd, faszikám. Szóval mondd meg a feleségednek, hogy tudod, hogy ezt nagyon elrontottad, a te hibád, és ígérd meg neki, hogy elvonóra mész, mert még mindig nagyon szereted, és nem tudsz nélküle élni+csokor rózsa. A rózsa az arcodban fog landolni, jobb esetben a kukába, és hallani se akar majd rólad, de benne marad, amit mondtál, és el fog gondolkozni. Most teperhetsz a nulláról, mert lenulláztad magad ezzel a tettel, de hagyj neki is időt, hogy ezt feldolgozza. Lehet, hogy már fél is tőled. Legyél extra gyengéd és kitartó, hogy rád se ismerjen, és soha többet tényleg egy kortyot se, akkor se, ha nem látja! Ha nagyon tepersz, ha nagyon udvarolsz, úgy, mint régen, ha felidézed a szép közös emlékeket, egy idő után vissza tudod szerezni. Nem lesz könnyű; kitartás és 180 fokos fordulat kell hozzá részedről. Szelítsd meg újra.
2010. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%
javítom: szelídítsd meg újra
2010. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

(Egyetértek az előttem szólókkal, de nagy nehezen visszafogom magam, és nem illetlek mindenféle jelzővel.)


Legalább hagyd elmenekülni azt a szerencsétlen nőt, aki kifogott téged.

Gyenge jelemre vall, ha a piára fogod. Mert azt ugyan ki itta meg?

Ne tégy semmit. Komolyan. Megérdemled, hogy magadra maradj.

2010. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
gyereketek ugye nincs?
2010. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%

előző: szerintem felelőtlenség valakit arra bátorítani, hogy vissza akarja szerezni a feleségét, akivel így elbánt.


vannak hibák, amelyek megbocsájhatóak. egy ilyet megbocsájtani őrültség. aki ilyet tett, annak nincs többé helye a másik mellett. a testi épségét veszélyeztette, mert ki volt neki szolgáltatva... gondolj már bele. ezért NINCS bocsánat.

2010. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!