Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Válni akar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Válni akar

Figyelt kérdés
Be voltam rúgva... feleségemmel összekaptunk. Levágtam neki két pofont. Sajnos az egyik eltörte az arc csontját. De nem akartam, az ital volt a bűnös. Mit tehetnék, hogy ne akarjon elválni és a rendőrségi feljelentést visszavonja?
2010. okt. 25. 00:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pia tehet róla, hanem TE.Te ittál és te döntöttél.Én még eddig nem tudtam annyit inni, h. elvesszem a fejem.Bár van egy ismerősöm,aki ha iszik, akkor még a legjobb barátjával is képes összeverekedni, úgy h. mindketten korházba kerülnek.Valszeg nem ez volt az első ilyen, szóval ha tudod h. a pia ezt okozza nálad akkor miért kellett inni.A párodat megértem,mert valszeg fél tőled és már sose fog tudni megbízni benned.Fogadd el.
2010. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%

Basszus, a barátom volt már egyszer durván berúgva, az egyensúlyzavar miatt véletlenül nekem dőlt. Semmi bajom nem esett, elkaptam és visszaállítottam egyenesbe. Alig bírt beszélni, de még ezért is fél órán keresztül kért bocsánatot, hogy rám dőlt. Pedig abban még szándékosság se volt.

Szóval ennyit arról, hogy az alkohol a hibás...

2010. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor te egy erőszakos természetű, undorító féreg vagy, aki elsősorban a feljelentés következményeitől tart. A válással is csak az a bajod, hogy kényelmetlenséggel jár, megváltoztatja az eddigi életedet. Nincs benned semmi megbánás. Remélem, a feleséged nem ijed meg, nem gyengül el és kitart a döntése mellett. Megérdemled, hogy megbüntessenek és elhagyjon az asszony.
2010. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megint az HIV-es liba kitalációja...
2010. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod megnevelni az én feleségem is hasonló módon?

Nagyon hálás lennék érte. Én ugyanis sosem bántottam, csak miután nem tudtam már megadni anyagiakban azt, amit elvárt volna behazudta a rendőrségen, szerzett egy hamis látleletet és távoltartást kért ellenem. Csak a pénz számított neki az utóbbi időben, és azért mindenre képes volt. Nagyon megérdemelné, hogy tényleg megkapja azt, amit állított rólam.

2010. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Már megint a hívesek,nem akadtnátok már le róla ,unalmas,hogy szétoffoljátok ezt az oldalt,menjetek már a cset.hura hívezni...
2010. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nehogy már őt védjétek... Ő jelentett fel engem, ő költözött el. Valamelyest én vagyok az áldozat nem ő. Ezt kapja az ember 20 év házasság után. Egy-két pofon, amit nem tiszta fejjel csináltam... méghozzá először. Rögtön lelép. De ha nem vonja vissza, úgy elperelem tőle a gyereket, hogy arról kódul.
2010. okt. 25. 15:24
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja és majd a biróság a piás feleség bántalmazónak adja a gyerekt,nem hiszem.
2010. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
50%

"De ha nem vonja vissza, úgy elperelem tőle a gyereket, hogy arról kódul."


Ha ezt meglépi verd meg úgy hogy sz@rjon maga alá!!Ez már több a soknál,amit megenged magának!!!

2010. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
91%
Szegény nő és még gyereket is szült neked,gondolom őket is vered...egy két pofon nem töri el az arccsontot...legfeljebb ha ököllel ütöd,vagy lefejeled...
2010. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!