Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Válni akar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Válni akar

Figyelt kérdés
Be voltam rúgva... feleségemmel összekaptunk. Levágtam neki két pofont. Sajnos az egyik eltörte az arc csontját. De nem akartam, az ital volt a bűnös. Mit tehetnék, hogy ne akarjon elválni és a rendőrségi feljelentést visszavonja?
2010. okt. 25. 00:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%
persze majd visszafogdaja aztán legközelebb nem csak az arcsontját töri el,hanem a nyakát is,ismerem ezt tipúst,minden hibás,a pia a szitu,stb,csak ő nem,ő a kis áldozat,mert megkelett ütni a feleségét...
2010. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A pia egyéb bűncselekmények esetén sem mentő, hanem SÚLYOSBITÓ körülmény. Csak megjegyzem...
2010. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
96%
Most már semmit ne tegyél! Már megtetted. Örülj, ha nem kerülsz dutyiba. Nem való neked nő!
2010. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Holnap tervezem, hogy elmegyek hozzá és beszélek a fejével. Szerintem visszafogja vonni.
2010. okt. 25. 01:06
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Megint az első vagyok. Most írtam neked, hogy hogyan szerezd vissza, mert házasságpárti vagyok, de már megbocsáss a kérdésért, faszikám:


NORMÁLIS VAGY?????????


Mi az, hogy a "fejével" beszélsz? Tiszteled te egyáltalán azt a nőt, akit valaha feleségül vettél?


Vagy lehet, hogy nem is igazán visszaszerezni akarod őt, hanem csak a feljelentéstől akarsz megmenekülni?

2010. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
96%
Beszél az összetört fejével. Mondtam én, hogy nem való ennek nő. Az ő fejét kéne szétverni, de alaposan!
2010. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
95%
Te agyhalott kabóca, remélem beszélhetsz majd a rendőrbácsi bunkósbotjával is.
2010. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
10%
Mindenkinek jár egy esély....
2010. okt. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen piás,erőszakos faszik elmehetnek a búsba...remélem nem bocsát meg neked,és legközelebb valaki ugyanezt megcsinálja veled!
2010. okt. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
91%
remélem, nem fogja visszavonni a feljelentést, hülye mocsodék idióta vagíy
2010. okt. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!