Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nő gyerekkel miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő gyerekkel miért ilyen kiszolgáltatott?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhagyni a párom mert félek hogy mi lesz velem meg a kisfiammal? Félek az anyagi helyzetünk nem lesz túl jo és nem akarom ennek kitenni a fiamat, de így meg a sok vita miatt megy tönkre az idegrendszere. Mi a megoldás? Anyaotthont ne javasoljatok, mert az szóba sem jöhet.
2010. szept. 18. 15:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A férj benőzött?
2010. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tényleg nem cseszegetésnek mondom kérdező, de jobb a gyereknek egy "csonka családban" néha apucinál, néha nálad, akár albérletben - alacsonyabb életszínvonalon, ha mikor külön-külön vagytok akkor BOLDOG a gyerek és SZERETETBEN van.


Majdnem mindegy, hogy van-e fizikai bántalmazás vagy csak veszekedés. A gyereket mindkettő megviseli és jobban, mintha külön-külön jól lennétek (feltételezem az apuka szereti a gyereket) de béke lenne mindkét helyen.


Ha elváltok vagyonmegosztás van, abból nagyon sokáig ellehettek, esetleg egy kisebb lakást is kapsz. Egy 100.000 körüli fizetésből meg ha nem is épp hűdejól de meg lehet élni. Hidd el meg lehet, mi sem keresünk többet de megoldjuk.

2010. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

én a "kedves" hozzászóló után válaszoltam......vagyok ilyen helyzetben én is, ill. olyanban h apuka nem nagyon akart részt venni a gyermekkel kapcsolatos dolgokban. Nem volt mit tenni, nekem is dönteni kellett, h vagy mindennapos stresszben egyedül nevelem a gyerekemet, házasságban v elköltözöm és szerényebben ugyan, de tisztán látva a helyzetet, emberhez méltóan élve. Munkát találni nem könnyű, de lehet, jó dolog ha van hova visszamenni dolgozni, de ha nincs hát keresni kell....aki keres az talál. Hátrányos helyzetű gyermeket felvesznek a bölcsődébe és én úgy gondolom ott jó helye van egy gyereknek. Az első lépés a nehéz, utána már minden jön magától. Tény, kiszolgáltatott egy nő, jobban mint egy férfi, egy férfinek nem feltétlen kell a gyermekkel járó feladatokat felvállalni.......sajnos ez a nagy többség, van kivétel, de ez is csak a szabályt erősíti. Van egy mondás, nagyjából így: ha azt akarod, h megváltozzanak körülötted a dolgok, akkor nem szabad mindent ugyanúgy csinálnod!

Kívánok neked szebbet, jobbat a jövőben!

2010. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!