Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nő gyerekkel miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő gyerekkel miért ilyen kiszolgáltatott?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhagyni a párom mert félek hogy mi lesz velem meg a kisfiammal? Félek az anyagi helyzetünk nem lesz túl jo és nem akarom ennek kitenni a fiamat, de így meg a sok vita miatt megy tönkre az idegrendszere. Mi a megoldás? Anyaotthont ne javasoljatok, mert az szóba sem jöhet.
2010. szept. 18. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Talán ezért mondják,hogy a családalapítást, babapotyogtatást felelősségteljesen kell elkezdeni. Tanulni, szakmát szerezni, némi alapot, hogy az ember KÉPES LEGYEN MEGÁLLNI EGYEDÜL A LÁBÁN. És a gyerekvállalás előtt átgondolni, hogy képes lennék-e egyedül is gondoskodni róla, mert bármi történhet, amitől egyedül marad a nő, nemcsak válás...(halál, rokkantság stb.) Mert még az is megszívhatja, aki tudatosan tervez,de akitől még ennyire se futja, az szinte törvényszerű, hogy úgy végzi,mint a kérdező. Bár neked ez már eső után köpönyeg, de a gyerekeid miatt kutya kötelességed összeszedni magadat, elvégre a te döntésed miatt vannak itt, most már neked kell megoldani a helyzetet. Vagy nyelsz a férjedtől az anyagi biztonság érdekében, és félreteszed a saját problémáidat, és csak a gyerekek érdekét nézed, vagy akkor függetlenedsz, és dolgozol akár egyszerre 3 helyen is, hogy eltartsd magatokat. Ha ez utóbbi nem megy, akkor egy tapasztalattal több jut a következő életedre...Lehet lepontozni,mert kemény és kegyetlen voltam, de te álltál össze a férjeddel, neked kellett valamennyire kiismerned,mielőtt családot alapítottál vele, és te voltál leginkább tisztában a saját helyzeteddel, hogy TE mennyire tudsz megállni a saját lábadon. Nyilván ezeknek fényében döntöttél.
2010. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
tény, h valamelyest magad is közrejátszottál a kiszolgáltatottságodban, mert nincs állásod és tulajdonképp csak a férjedre támaszkodhatsz, DE tudod mit? keress állást, gondoskodj a gyermek bölcsödei elhelyezéséről, keress helyet ahol lakhattok (albi vagy rokon) és akkor állj szépen a férjed elé és mond meg h köszönöm, de ennyi volt. Még az is meglehet h megváltozik a helyzet, a férjed elkezd veled normálisan viselkedni, ha látja h nem vagy olyan aki csak úgy várja a sültgalambot. Lehet még a kapcsolatokon is segít, de nem is ez a cél, lényeg, h állj talpra magad és a kisfiad érdekében!
2010. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Drága szánalmas kukás hozzászóló!! Te gondolom családban nőttél fel és a p...csád ki volt nyalva ezért irkálsz ilyen marha...gokat. Rád több energiát nem is vagyok hajlandó pazarolni! Ilyen helyzetet kívánok neked mint amiben én vagyok. Tudod egy állami gondozott gyerek élete nem felhőtlen, de honna is tudnád? Adj hálát a sorsnak hogy ilyen sok ésszel áldott meg!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 19. 11:15
 14/23 anonim ***** válasza:

Nincs teljesen igazatok,tanácsot könnyű adni kívülállóként,de pár dolgot elfelejtetek.

Először is munkát találni ma Mo.-on egyenlő a nullával,ha esetleg találsz is a fizetés nem lesz magas,tehát abból megélni....

Ha nincs támogató rokon főleg az első időkben akkor,a gyerekkel nagyon nehéz helyzetben lesz a kérdező,és egy gyereknek hogy mondod el,hogy ma nincs mit enni?


Az a baj,hogyha egy nő gyedre megy akkor már rögtön lehurrogják,hát tudjátok mit akkor szüljenek a pasik és nem lesz vita.

Gyerek is kell a férfiaknak,de lóvé is na ez igy együtt az első időben nem megy.

Nekem több szakmám van de én sem biztos,hogy egyedül meg tudnék élni,szóval ez nem tanulás kérdése.

Szóval könnyen ítélkeztek,de ha ti kerülnétek ilyen helyzetbe megnézném,hogy mit tennétek.

Le lehet pontozni,mert nem érdekel

2010. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A másik meg,hogy mindig ezzel jön mindenki,hogy családalapítás felelősen.Röhej...

Lehet,hogy ma van állásod,van szerető párod,és minden adott egy családalapításhoz.DE honnan tudhjátok mi lesz 2,5,10 év múlva???????????

Ne osztogassunk már tanácsot ha az ilyen szar oké?

Honnan tudjátok,hogy nem felelősen vágtak bele?????????

A jővőt nem mi alakitjuk.

2010. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

én vagyok a kukás hozzászóló

elmondanám intézetis voltam....

2010. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva az anyaotthon? Pont erre találták ki.
2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Azért, mert ő egy igényes asszony, aki természetesen csupán a gyerekének akar jót, és hát ugye a gyereknek az a jó, ha megvan az apuci mellett az anyagi biztonság, az tök mellékes, hogy végighallgatja a veszekedéseket, neadj' isten a verekedéseket végignézi és nem érti, apu és anyu miért nem szeretik egymást.

Azért na.

2010. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Akkor a kukás hozzászólot megkérném, hogy ne szoljon többet a kérdésemhez! Az előző kommentemmel is ezt akartam mondani, de ugy látszik nem vágja! Na erröl beszéltem mikor az értelmi képességét boncolgattam.


Aki megért annak köszönöm a válaszát! Igen nagyon nehéz manapság M.o.-on munkát találni annak is akinek nincs gyermeke. Nekem mint mondtam nincs senki akire számíthatok lakhatás terén. Egyszerűen azért nem tudom mit tegyek mert a kisfiamat nézem neki mi lenne a legjobb! Ha nem lenne gyerek már rég itthagytam volna, de így......

2010. szept. 20. 10:03
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak mondanám, hogy azért nem mellékes hogy a gyerek mit néz végig itthon, mert pont ez a kérdésem is hogy lehetséges-e hogy a viták miatt vizel be a kisfiam. Ja, és azért ennyire nem durva a helyzet hogy verekednénk is. De én a hangos szóváltásokat sem szeretem. Ha már meg is ütött volna akkor biztos egy percig sem gondolkoznék azon hogy elmenjek-e. De mondom van vitánk, de nekem van egy sejtésem ami még nem igazolódott be, de szinte biztos vagyok benne.
2010. szept. 20. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!