Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nő gyerekkel miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő gyerekkel miért ilyen kiszolgáltatott?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhagyni a párom mert félek hogy mi lesz velem meg a kisfiammal? Félek az anyagi helyzetünk nem lesz túl jo és nem akarom ennek kitenni a fiamat, de így meg a sok vita miatt megy tönkre az idegrendszere. Mi a megoldás? Anyaotthont ne javasoljatok, mert az szóba sem jöhet.
2010. szept. 18. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Jaj istenem úgy látmon nem vagyok egyedül a problémáimmal,nekem is a férjemmel van bajom.

Szülőkhöz nem tudsz menni,vagy olyan állást találni ami gyerektartással elég ahhoz,hogy egyedül neveld?

2010. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szülök?/ barátok? pedig az nem tesz jót a kisfiadnak amit végighall végig nézz. És persze neked sem tesz jót! én elmennék.!
2010. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Énis elmennék csak tulságosan gyáva vagyok! Pedig mindenkinek jobb lenne. Sajnos sok emberre nem számíthatok és hol látnak szivesen egy gyerekkel?

Munkát meg nagyon nehéz találni főleg kisgyermek mellett. Teljesen tönkre vagyok. A sok megaláztatás és lenézésből már elegem van. Totál belém nevelte hogy egyedül egy senki vagyok nélküle egy nulla!

2010. szept. 18. 15:19
 4/23 anonim ***** válasza:
én a szüleimhez mentem, vagyis édesanyámhoz, és visszamentem dolgozni a munkahelyemre......kemény, de jobb, mint nap, mint nap megalázva lenni
2010. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Na én pont ezért vagyok boldog, hogy nincs gyerekem se.


25 L

2010. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
a gyerek nagyon nagy öröm,ő az egyetlen most nálam aki felvidit akinek örülni tudok,és lehet vele nehezebb váláskor,DE nem adnám semmiért
2010. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ilyen pesszimista felfogással tényleg csak kukázni tudnál...

a bnőmet munkanélkül egy pár hónapos babával hagyta ott a barátja!!és most 3 gyerekes anyuka egy másik férfi oldalán.

addig a szüleinél élt.

de soha nem így fogta fel a világot ahogy te

2010. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Egy nő nem kiszolgáltatott gyerekkel se.


Csak te vagy ilyen "szerencsétlen", hogy félsz a saját férjedtől, meg anyagilag függsz tőle, ami meg gáz.


Inkább élsz elnyomva, megszégyenítve, minthogy lejjebb adj az életviteledből? szánalom.

2010. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez tényleg nemtől független. Lehet elnyomott egy férfi is és egy nő is. A gyerek pedig közös, mindkét félé egyenlően, tehát ettől sem függ a dolog.
2010. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A férfi úgyan ilyen kiszolgáltatott a gyerek miatt kirakhatják a közös lakásból és havi 80-ból gyerektertást, albit, kaját, ruhát fizetni nagyon nehéz.

Az lenne a jó ha a 2 fél elég felnöt lenne ahhoz hogy megbeszéljék a próblémákat de sajna csak menekülnek a helyzettől igy mindenki szendved.

2010. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!