Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy végre békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
A volt férjemmel jogerősen is elváltunk. A gyerekelhelyezési per másod fokon van. (első fokon nyertem) Még együtt élünk, sajnos a lakás miatt. Ezt az állapotot természetesen a másod fok után megszüntetném. Sajnos az ex nagyon bosszúálló típus, a mai napig lelki terrorban tart. Bár tudom, hogy egyébként sem egészséges állapot, hogy még mindig együtt élünk, de azt is tudom, hogy ha külön költöznék még rosszabb lenne. Folyamatosan hívogat telefonon, otthon is állandóan belém köt. Direkt szétdobálja a cuccait, előhagyja a mosogatnivalót, bemegy a szobába koszos cipővel, egyszóval nem tiszteli az otthoni munkám. Az ékszereimet amiket tőle kaptam elvette, sőt néhány ruhámat is. Ez mondjuk annyira nem érdekel, de a gyerekeket is felhasználja az én bosszantásomra. 11-nél előbb nem tudom őket lefektetni, mert ha otthon van nem hallgatnak rám. Apuci mindent megenged. Volt már hogy olyankor akarta őket elvinni a TESCO-ba is nézegetni. Tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom, de nagyon bosszant, hogy ennyire bunkó. Gyerektartást persze nem láttam tőle amióta elváltunk, a gyerekek beiskolázásába sem segített. Azt mondta, hogy raktam volna össze a családi pótlékot, azért van. Segítsetek milyen módszerek vannak arra, hogy végre békén hagyjon. (a leülni vele beszélni sajnos nem megy)
2010. aug. 27. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc?

1. elköltözöl

2. addig is otthagyod a cuccait, ahova dobta, nem mosogatsz utána (ha nincs tiszta edény, elmosol egyet, ami éppen NEKED kell), nem főzöl neki, nem vásárolsz, csak amennyit éppen megeszel - nem vagy senkije már, a házicselédje meg végképp nem

3. a tartásdíjat jogi úton behajtod (amúgy azt nem a fizuból vonják automatikusan?)

2010. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még egy: amíg meg lehet veled csinálni a fentieket, meg fogja csinálni, de ha tűröd, meg is érdemled. Határozottnak kell lenni.

De elsősorban elköltözni.

2010. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha a ház a tied lett, kirakni, akár jogi úton.
2010. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és mért kell ezt naponta megkérdezni ugyanitt???????....MEDIÁTOR!!!!
2010. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a forum itt valoban nem segitseg szamodra, talan jogi uton kellene intezkednek, itt csak "elbeszelni" tudod a problemadat, de megoldani nem.
2010. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, és tudom, hogy nagyon nehéz. Az én feleségem pont ugyanezt csinálja. Én kitakarítok, ő meg kuplerájt csap egy nap alatt. Már ott tartok, hogy ÁNTSZ-t hívok. Hajnalig bömbölteti a tévéket, csapkod, trappol, stb. De tudja, hogy ezzel bosszanthat, ezért csinálja. Nincs tekintettel a gyerekekre sem.

Sajnos nem tudsz mit tenni, és ez egy nagyon nehéz és lassú folyamat, ki kell várnod a gyermekelhelyezési per eredményét és aztán mehetsz a lakásért is.

2010. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"MEDIÁTOROSNAK:"


Azért kérdezi meg, mert joga van hozzá. Ha nem tetszik a kérdése válaszolj másra. Nem kötelező válaszolni. Attól függetlenül, mert neked ezt a véleményed, másnak még más lehet. Azért írjuk a kérdéseket, mert tapasztalatokat, válaszokat, segítséget várunk, nem okoskodást.

2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!