Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, hogy békén...

Mit csináljak, hogy békén hagyjon végre?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem a családján keresztül (tetszett a bátyja, az anyukája pedig a tanárom volt). Egy évvel fiatalabb nálam. Elmentem vele moziba, néha találkoztunk, nekem csak egy ismerős volt, ő viszont engem a legjobb barátjának tekintett. (Nem jött ki jól az osztálytársaival, és a barátai "kihasználták") Aztán összevesztem elég csúnyán a bátyjával, a lány viszont ezután is mindig a bátyát hozta fel, azt gondolta, hogy akárhányszor problémám van valamivel, az a bátyjával kapcsolatos. Szépen lassan rámszállt. Elmondtam neki, hogy idegesít, amit művel, szép érthetően, sokszor. A lány viszont nem fogta fel, és hónapokon keresztül e-mailokat és smseket irogatott nekem, hogy nem érti mi bajom van vele, és hogy neki én voltam a "legjobb barátnője" (közben akárhányszor beszélgettünk, magát sajnáltatta, hogy mennyire utál ezt meg azt magán, stb), holott én milliószor elmondtam. Nem hagyott békén. Ki akarja deríteni, melyik gimnáziumba megyek, hogy ő is oda jöhessen. Én nem szeretnék vele semmilyen szinten érintkezni, és mindenhol le kellett tiltanom (közösségi oldalak, msn) hogy még véletlenül se tudjon meg rólam dolgokat. Nem szeretném így leélni az életem, hogy rettegek valakitől, mert rám szállt! Mit tegyek? L/15
2010. júl. 31. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alig van barátja, légy kicsit megértőbb vele.
2010. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, ez valóban megoldás lehetNE, a gond csupán annyi, hogy ő az oka annak, hogy a barátai nem viselkednek vele úgy, ahogy ő azt "elvárná". egyfolytában ócsárolja őket minden miatt, főleg kinézet alapján...túllépte azt a határt, amíg megértő vele az ember. a hivogatás, állandó kéretlen smsek és idegesítő e-mail-ek...nálam betelt a pohár VÉGLEG!
2010. júl. 31. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"ő az oka annak, hogy a barátai nem viselkednek vele úgy, ahogy ő azt "elvárná". egyfolytában ócsárolja őket minden miatt, főleg kinézet alapján...túllépte azt a határt, amíg megértő vele az ember. a hivogatás, állandó kéretlen smsek és idegesítő e-mail-ek...nálam betelt a pohár VÉGLEG!"


talán ezt kellene neki határozottan megmondani nagyobb hangnemben személyesen!

és nem msn?email,sms keresztül!

2010. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elmondtam neki. háromszor. személyesen! és nem én írok neki sms-t, és e-mailt. hanem Ő NEKEM!
2010. aug. 1. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csinálj új email címet és váltosztasd meg a telefonszámod ha ennyire idegesít!
2010. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah és nem muszály kiírni közöségi oldalakra hova vettek fel mondj neki valami kamu iskolát hogy oda fogsz járni!
2010. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Hívd el olyan programokra és élethelyzetekbe, ami nagyon kellemetlen neki. Vidd el orgiába, ha prűd, vidd diszkóba, ha utálja, rockkoncertre, ha a diszkót szereti. Öltözz megbotránkoztatóan, ha vele találkozol. Hívd el buliba és rúgj be, mint az albánszamár. Égesd le minél több ember előtt. Mondjak még tippeket? :))

Ha fentiek felét megcsinálod, le fog kopni, higyj nekem.

2010. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a kamu sulis oké, remélem megúszom a nyílt napot nélküle .az utolsónak pedig: rendben, ezt majd akkor ha idősebbek leszünk :D
2010. aug. 1. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, ennyi beszéd után egy megoldás marad, nem reagálsz, de semmire, mint ha ott sem lenne. Nem menekülhetsz előle egész életedben, és nem cserélhetsz telefonszámot hetente! Ha ír, nem írsz vissza, BÁRMI legyen benne, ha üzen nem válaszolsz, ha sms-t kapsz, olvasatlanul törlöd és ha hív nem veszed fel, csak kinyomod. Ha személyesen találkoztok, nem köszönsz, ha odaáll beszélgetni hátat fordítasz. Nem reagálsz. Ennél egyértelműbb nincs. Csak sose szegd meg, ne beszélj, ne válaszolj, mondjon BÁRMIT! Tarts ki és nem adok 2 hetet és vége. Meg fogja unni. Ha nem válaszolsz nincs értelme a falhoz beszélnie! Tovább fog lépni! L27
2010. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez az utolsó a legcélravezetőbb, én is úgy érzem. pont most fogunk valszeg találkozni elkerülhetetlenül a hetekben. köszi, alkalmazom (: bár anyám szerint "jaaaj beszélgess vele" blabla, de nem ő érzi, hogy milyen az, ha állandóan követik az embert.
2010. aug. 2. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!