Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, hogy békén...

Mit csináljak, hogy békén hagyjon végre?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem a családján keresztül (tetszett a bátyja, az anyukája pedig a tanárom volt). Egy évvel fiatalabb nálam. Elmentem vele moziba, néha találkoztunk, nekem csak egy ismerős volt, ő viszont engem a legjobb barátjának tekintett. (Nem jött ki jól az osztálytársaival, és a barátai "kihasználták") Aztán összevesztem elég csúnyán a bátyjával, a lány viszont ezután is mindig a bátyát hozta fel, azt gondolta, hogy akárhányszor problémám van valamivel, az a bátyjával kapcsolatos. Szépen lassan rámszállt. Elmondtam neki, hogy idegesít, amit művel, szép érthetően, sokszor. A lány viszont nem fogta fel, és hónapokon keresztül e-mailokat és smseket irogatott nekem, hogy nem érti mi bajom van vele, és hogy neki én voltam a "legjobb barátnője" (közben akárhányszor beszélgettünk, magát sajnáltatta, hogy mennyire utál ezt meg azt magán, stb), holott én milliószor elmondtam. Nem hagyott békén. Ki akarja deríteni, melyik gimnáziumba megyek, hogy ő is oda jöhessen. Én nem szeretnék vele semmilyen szinten érintkezni, és mindenhol le kellett tiltanom (közösségi oldalak, msn) hogy még véletlenül se tudjon meg rólam dolgokat. Nem szeretném így leélni az életem, hogy rettegek valakitől, mert rám szállt! Mit tegyek? L/15
2010. júl. 31. 19:44
1 2
 11/11 netzsaru válasza:
Mit csinálj hogy békén hagyjon? adj neki egy nagy büdös pofont. velem is volt hasonló eset, nem követett tovább, nem mert beszólni... hatás felsőfokon, okod megvan rá, nem is egy.
2010. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!