Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt más is, aki megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki megbánta a válást?

Figyelt kérdés

Kihúlt a házasság, az utolsó évében mindenen is összekaptunk, eltávolódtunk, majd fél év vívódás után én mondtam ki, fejezzük be. Ennek három éve.

Mindenki azt mondta anno, hogy nem lehet langyos vízben így élni, hogy túl fiatal vagyok ehhez, lesz majd más, boldog leszek újra stb.

Itt is szinte csak ilyen kommenteket látok ha valaki kiírja, hogy ilyenen vívódik, hogy már pedig el kell válni.


Viszont mostanra feladtam a, reményt, hogy találok társat. Az elmúlt években nem volt jó tapasztalatom.

Vagy nős férfiak kerestek viszonyt, vagy napok múlva derül ki, hogy valami gáz van(számonkérések, jelenetek már az ismerkedős fázisban, mikor még sehol semmi nincs köztünk).

Vagy ha jön egy normálisnak mondható férfi, kiderül, hogy szimplán nincs közös jövőkép, teljesen más dolgok érdekelnek bennünket, kifullad a beszélgetés, nincs közös téma.


Megmondom őszintén, így visszanézve az exem egy szuper férfinek tűnik. Hisz valamiért egymásba szerettünk anno, családot alapítottunk. Megvolt köztünk az, amit senkivel nem tudtam kialakítani az elmúlt években.


Nem lett sem jobb-sem könnyebb az életem, hisz egyedül intézem a gyerekeket egy fizuból gazdálkodom. Azt se lehet mondani, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, mert annyi extra nehézség merül fel így, hogy hiányzik az mikor"csak"annyi bajom volt, hogy lapos a házasságom és sok a vita hülyeségeken.

Volt aki hasonlóan érzett? Hogy alakult az élete?



2021. ápr. 23. 16:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút megértelek. Van nem is egy elvált barátnőm, aki egyszerűen évek óta nem talál normális társat, még az sem, aki gyermektelen (negyvenet súroljuk átlag). Így aztán, amikor valami nagyon zavar a páromban, elég, ha csak rájuk gondolok, és közben tudatosítom magamban, hogy nincs hibátlan ember és nincs tökéletes kapcsolat sem.

Ha esetleg tudod, hogy az exférjed független, tegyél felé egy lépést, hátha ő is hasonlóan érez. Csak a gyerekek miatt érdemes megfontoltan cselekedni, nehogy hiú reményeket keltsenek bennük hiába.

2021. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező szorri, de igen szánalmas vagy. Okkal váltatok, te is tojnál rá, ha találnál magadnak férfit. De! mivel ilyen nincs, kúsznál vissza. Ez inkább férfiszokás, nem?

exed most szuper lett? de csak máshokhoz képest

Ő a szamár számodra, te meg élhetetlen vagy, ezért is nehéz ismerkedned

2021. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
En hat evet dobtam a kukaba, addig huztam. Igy lett a vegen 18 eves a hazassag. A gyerekek szempontjabol jobb lett, mert nagyobbak, de ennyi volt az osszes pozitiv hozadeka. Utolag sajnalom mar ezt a 6 evet is, de az ember ugy van vele, ha mar 10 evet lehuztunk egymas mellett es megoldottunk rengeteg problemat, akkor ezt is meg fogjuk. Hat nem. A valas nem valami miatt van, hanem valaminek a hianya miatt. Nem engedted el lelekben az exedet, az okozza minden bajod. Masok igy nem tudnak a helyere lepni. Szerencsevadaszokbol meg sok van.
2021. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!