Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki megbánta a válást? Miért?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta.Van egy óvodás koru gyerekünk.Azt is leírhatjátok ha nagyon jó döntés volt.Köszi mindenkinek aki ír!!
2014. dec. 4. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt feleségem megbánta. Hogy miért? Mert így már nem kellett az igazgató úrnak. De késő bánat.......
2014. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló dilemmában vagyok
2014. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon függ adtól hogy mi az ok, èn magam miatt vàlltam el majdnem,de örülök hgy nem tettem...
2014. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Életem legjobb döntése volt. Olyan társra találtam 4 hónappal később, hogy az állam leesik néha, mekkora mázlim van. Nem hittem már a szerelemben, csak azt akartam, hogy plussz stresszt ne okozzon senki a magánéletemben. Aztán megjelent a mostani férjem, a maga egyszerűségében, nyitott szívvel, nagy mosollyal, kedvesen, és kiszínezte az életem. Újra hiszem, hogy van szerelem, 4 év után is azt érzem, hogy életem legjobb döntése volt akkor merni kimondani, hogy az a kapcsolat nem ér semmit. Nem voltak ott sem drasztikus nagy bajok, csak épp tojt a fejemre az első férjem, nem voltam boldog, mert csak én fektettem energiát a kapcsolatba. Semmi dráma nem volt, kívülről, látszólag "ok nélkül" váltam el.
2014. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
A férjem exneje is megbánta, amikor rájött, hogy a válás után bizony neki egyedül kell megoldania a saját életét. Nem is igazán megy neki, ezért próbálja tönkretenni a miénket.
2014. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj, hogy nőként nehezebb a válás és ezt tudja a férjem is, főleg eltartani egy picit. A házasságunk már évek óta nem működik. Óriási gondok nincsenek, csak mindkettőnknek első kapcsolata volt és soha nem illettünk össze. 14 év után pedig ez felőröl bennünket. Nem is értem miért nem tudunk konszenzusra jutni. Nincs már köztünk fizikai kapcsolat, lelki meg talán soha nem is volt...mégsem akar válni, pedig belebolondulunk ebbe mindannyian.
2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az a véleményem, ha valami egyszer nem működött, később se fog.

Az én férjem exneje is megbánta, mikor meglátta hogy jól kijövünk, és rájött hogy a férje nem is olyan kezelhetetlen. Nem fogja fel a nő, hogy azért nem kezelhetetlen mert én tudom kezelni, ő meg nem tudta :D

2014. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megbánni. Megkönnyebbültem amikor összecsomagoltam a cuccainkat,és eljöttem tőle a gyerekekkel együtt.Azóta újra férjhez mentem,a legjobb emberhez a világon...legalábbis úgy érzem :)Neki azóta sincs senkije,csak sodródik.
2014. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is életem legjobb döntése volt. Bár még gyerek nem volt, így nyilván könnyebben meglépi az ember. Csalt, nemibetegségeket kaptam Tőle, alázott, a családom szerint olyan módon irtotta bennem a normális önbizalmat, hogy rossz volt nézni... Amikor elhagytam, zsarolt, aztán nem talált fogást rajtam és abbahagyta.

Azóta boldog 2 gyerekes anya vagyok:)

2014. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én ffi vagyok,eddig engem hagytak el mindig.Ezeken sosem bánkodtam(ha én nem kellek valakinek,minek bánkodjak).Hozzáállásomat erősiti,hogy eddig kívétel nélkűl,mind vissza akart már jönni.
2014. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!